Wymiar: 10mm.szerokość , 30 cm obwód
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522030RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522030RO |
Herbal Pets Sianko rumiankowe 300 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Bianco-Vigneto M-266 White/Eggplant - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Piżama Komplet Model Angel Dirty Pink - Sensis
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Kolorowa kostka granulat 5cm 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2602 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2602 |
Sukienka Model MOE329 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 102 cm | 100 cm | 92 cm |
| M | 96 cm | 97 cm | 95 cm | 87 cm |
| S | 95 cm | 92 cm | 90 cm | 82 cm |
| XL | 98 cm | 107 cm | 105 cm | 97 cm |
| XXL | 99 cm | 112 cm | 110 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model Clarissa Black - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Pinokio domek dla chomika dżungarskiego, myszy 13x10x8,5 cm.
Domek wykonany jest z trewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i estetyczny.
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P50 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P50 |
Tropical Koi&Goldfish Colour Sticks 4kg- Pływający pokarm wybarwiający dla ryb w stawkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Lauren Design Legowisko Frida 85 cm x 65 cm Szary pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05850801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05850801 |
Legginsy Klasyczne Model Plush Sophie Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- z tyłu kieszenie
- od wewnątrz podszyte ciepłym pluszem
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- szew z przodu optycznie wydłuża sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlie Seppia-Papperino M-256 Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 86-90 cm | 88-91 cm | 72-78 cm | L | C |
| M | 85-88 cm | 68-74 cm | 84-88 cm | M | B |
| S | 80-85 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 90-93 cm | 76-85 cm | 92-95 cm | XL | D |
| XXL | 93-96 cm | 83-88 cm | 95-98 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model S70 1151 Ecru/Pink - Nife
- rewelacyjna sukienka
- wykonana z wzorzystej dzianiny
- prosty i elegancki fason
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- przy dekolcie ozdobne zaszewki
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 113 cm | 93 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 114 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 114 cm | 103 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 115 cm | 108 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 116 cm | 113 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T155 Grey - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/M/L | 86 cm | 92-104 cm | 84-96 cm | 70-82 cm |
| XL/XXL | 90 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 88-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
9053-13 A blade main motor unit - silnik główny A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-13 |
Sukienka Model S075 Powder Pink - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 100 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 105 cm | 95 cm | 91 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 90 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 105 cm | 101 cm | 87 cm |
| XXL | 108 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
ZOLUX Domek dla psa luk kota IGLOO
Wymiary: dł. 45 cm x szer. 45 cm x wys. 43 cm.
Wymiary otworu: szer. 21 cm x wys. 25 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 409521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 409521 |
Żakiet Model S087 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 60 cm | 96 cm |
| M | 59.5 cm | 59.5 cm | 92 cm |
| S | 59 cm | 59 cm | 88 cm |
| XL | 60.5 cm | 60.5 cm | 100 cm |
| XXL | 61 cm | 61 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Miękka sukienka- tunika oversize TR1699 Liliowy - Trand by GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Różowy |
BODYSTOCKING LD 50 Tempt black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE SZARE NB172 LT.GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_mac_leather_czerwona.jpeg)