- Ceramiczne miseczki o modnym designie, zdobione motywami „kota”.
- Stabilność miseczek pozwala zwierzęciu na spokojne wyjedzenie całej porcji.
- Obramowanie zapobiegające rozrzucaniu zawartości chroni podłogę przed zabrudzeniem.
- Nadają się do mycia ręcznie lub w zmywarce, a materiał, z którego są wykonane, gwarantuje zwierzęciu zawsze czystą miskę.
- Dopuszczone do kontaktu z żywnością.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 574 171 RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 574 171 RGE |
Sum-Plast Ring mały zapachowy średnica 10,6cm.
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii.
Średnica: 10,6cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Czapka Damska Model Rose Jeans - Kamea
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
Mówiący Tłumacz EP-800 Ang.-Pol.-Franc. + Gratis (słownik/kurs językowy na CD - 5 milionów haseł!!).
TENISÓWKI 086N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Niezbędnik Grzybiarza: składany koszyk + nóż do grzybów + czapka ochronna + opaska na komary.
ochronna + opaska na komary).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590687952479 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590687952479 |
Sukienka Model MOE338 Red - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 93 cm | 102 cm |
| M | 93 cm | 98 cm |
| S | 93 cm | 94 cm |
| XL | 93 cm | 106 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fire 044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fire 044 |
TRIXIE Szelki dla psa Easy Walk rozmiar L 25 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1303 |
| EAN | 4011905013039 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1303 |
| EAN | 4011905013039 |
Figi Model 567P Lauren Beige - Gaia
Klasyczne figi w beżowym kolorze. Wykonane z połączenia aksamitnej w dotyku mikrofibry z ażurową, subtelną koronką. Przód majtek zdobi mała kokardka umieszczona na środku.
Do kompletu polecamy biustonosz Lauren.
Elastan 18 %
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Virbac Dermacool Spray łagodzący swąd i podrażnienia skóry dla psów i kotów 50 ml
Przechowywać w temperaturze poniżej 30 ˚ C. Sferulity– opatentowany system mikrokapsułek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
ANIMONDA GranCarno Junior kurczak puszka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Figi Model Eco-Na Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka model 1580 Light Beige - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 90 cm |
| S | 94 cm | 86 cm |
| XL | 97 cm | 98 cm |
| XXL | 98 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT MELROE 6651876 ,25386 RAV 26510 ,
Numery do celów porównawczych: 6651876 ,25386 RAV ,26510
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6651876AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6651876AE |
Sum-Plast Miska podwójna 1 2x0,3l.
Pojemność: 2x 0,3l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Pończochy Wzorzyste Model Chatty 20 den Black - Fiore
Seksowne pończochy do pasa.
- grubość 20 DEN
- transparentne, matowe wykończenie
- kuszący wzór w kropeczki
- niewidoczne wzmocnienie palców
- pończochy nie mają w komplecie pasa do pończoch
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M582 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
TOREBKA KOPERTÓWKA RÓŻOWA TB-W-166 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Vidaron impregnat palisander indyjski 4,5l powłokotwórczy
Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
Happy Cat Indoor Adult Jagnięcina 4kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści zawiera małże nowozelandzkie i siemie lniane, wspierający stawy i układ odpornościowy ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Koty mieszkające w domach i mieszkaniach, nie wychodzące, zazwyczaj mają mniejsze zapotrzebowanie na energię i powinny otrzymywać odpowiednio mniej kaloryczną karmę. Karma nie zawiera dodatku ryb, a odpowiednią smakowitość zaspokaja delikatna jagnięcina, która jesta także lekkostrawna dla kotów wraźliwych. Dodatek juki pomaga zmniejszyć zapach wydobywający się z kuwety. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Indoor Adukt Jagnięcina wyprodukowana jest z wysokiej jakości, lekkostrawnej jagnięciny i drobiu w wielu różnych kompozycjach (proporcja białka zwierzęcego do całkowitej masy białka wynosi co najmniej 85%).
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów domowych i niewychodzących nie zawiera ryb dla kotów wraźliwych odpowiednia dla wszystkich ras zmniejsza zapach kału
suszone mięso drobiowe** (22,0%), suszone mięso jagnięce** (8%), mąka ryżowa, mąka kukurydziana, kukurydza, skwarki, tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane, celuloza*, wysłodki buraczane* (bez cukru), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4 %), chlorek potasu, suszone wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,4%), korzeń cykorii* (0,4%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła ogółem: 0,18%);
(** suszone częściowo poddane hydrolizie, *suszone)
Składniki analityczne:
Białko surowe 32,0%, tłuszcz surowy 14,0%, włókno surowe 3,0%, popiół 7%, wapń 1,5%, fosfor 0,95%, sód 0,45%, potas 0,65%, magnez 0,08%, omega-6 kwasy tłuszczowe 2,2%, omega-3 kwasy tłuszczowe 0,25%
Dodatki:
Witaminy / kg: witamina A 18000 IU, witamina D3 1,800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg, D (+) biotyny 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witaminy B12 75 ug, chlorek choliny 75 mg ,
Przeciwutleniacze; tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych.
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
aminokwasy / kg DL-metionina 4400 mg, 1000 mg tauryna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-0209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-0209 |


_bar_czerwona.jpg)