Wymiary: 67,5x43x35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480566gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480566gri |
Komplet Model Satinia Babydoll Navy - Obsessive
Szczegóły, które Ci się spodobają:
- błyszczący materiał w kolorze zmysłowego, głębokiego granatu
- regulowane szelki
- czarna gipiura na dekolcie, dodające uroku zdobienie
- babydoll wiązana z tyłu satynowym paskiem, idealne dopasowanie do sylwetki!
- w komplecie stringi
- miła w dotyku tkanina
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka dopasowana do sylwetki MM1005 Liliowy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
Sportowa Kamera Wyczynowa Wodoodporna ActiveCam FULL HD.
2w1!!
Profesjonalna Sportowa i Wodoodporna Kamera...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752367494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752367494 |
Body_Model Gisele teddy Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 40004 Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Cyfrowy Tester/Miernik Baterii AA, AAA, 9V i Akumulatorków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154594 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154594 |
Pluskwa do Tel. Stacjonarnego+Odbiornik do 250m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160068 |
Biustonosz Soft Biustonosz soft SARI White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 650 Edith Bajeczne Motyle - Gaia
Kobiecy półusztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Powstał z połączenia wzorzystej dzianiny z subtelną koronką.Tył wykonany z jednolitej, sprężystej lycry. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniową regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Ramiączka w kolorze białym. Całości uroku dodaje zalotna kokarda na środku biustonosza.
Elastan 8 %
~Inne 4 %
~Polamid 47 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Bokserki Model 2-pack Expo 35722-00X Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
TETRA TetraMin XL Flakes - Pokarm podstawowy dla ryb ozdobnych 3,6L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193789 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193789 |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Aurora M-01 Nero Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
SATYNOWE SZPILKI AYL-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kordzik/Sztylet Marynarski - Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415671 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415671 |
Sukienka Model A180 Light Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Spódnico-spodnie Model L111 Red - Lemoniade
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 112 cm | 78 cm |
| M | 71 cm | 108 cm | 74 cm |
| S | 70 cm | 104 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Model 1707 Czerwony - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 84-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
Nestor Witaminy z jodem dla papug 20g x 25 szt.
Torebka zawiera mieszankę ziaren nasączonych roztworem jodu. Jod jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy, która wytwarza hormony, regulujące ważne procesy metaboliczne. Witaminy z jodem powinny stać się stałą pozycją w jadłospisie Twojego ptaszka, a już koniecznie, jeśli Twoim ulubieńcem jest papużka falista; jest ona bowiem w szczególności narażona na choroby związane niedoborem tego ważnego pierwiastka.
Ze względu na obecność jodu, mieszanki nie powinno się podawać oddzielnie. Zawartość jednej torebki należy wymieszać z następującymi ilościami podstawowego pokarmu:
dla papug małych (np. papużki faliste) z 1 kg,
dla papug średnich (np. nimfy) z 0,5 kg.
Powyższe ilości dotyczą ptaków dorosłych.
Skład: kanar, konopie, owies bezłuskowy, proso, proso czerwone, siemię lniane
Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 7%, wilgotność 11%, włókno surowe 17%, popiół surowy 1%, jod 0,04g / kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Sukienka Plażow Tunika Pla?owa Model SP-1 White - Ava
Modna tunika plażowa wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dekolt okrągły. Rękaw krótki typu kimono.
Lekka, przewiewna, wykonana z ażurowej dzianiny.
Krój sukienki asymetryczny- przód krótszy, tył dłuższy.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor |
Duża Torba Klasyczna 2w1 620C Bordo/Beige - Manzana
Szerokość dna 6 cm
Wysokość 22 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czerwony |


_1401094388_mata-do-zabawy-fun-space-szara.jpg)