? Tolerancja pokarmowa
? Przywrócenie równowagi immunologicznej Kompletna karma dla dorosłych psów z tendencjami do nietolerancji pokarmowej od 12 miesiąca życia do 9 lat dla psów małych, od 14 miesiąca życia do 8 lat dla psów średnich, od 16 miesiąca życia do 7 lat dla psów dużych, od 18 miesiąca życia do 6 lat dla psów olbrzymich). SKŁAD: suszone mięso drobiowe (kaczka min. 33%), kukurydza, tłuszcz z kaczki , białko kukurydzy, pulpa buraczana, siemię lniane, ryby, olej, strączki bobu, frukto-oligosacharydy (0,3%) i minerały. * Zawiera co najmniej 63%, czyli 31% po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 120 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Środki wiążące : E562/Sepiolit, 1,1 %. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 31 %, tłuszcze i oleje surowe 19 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 5 % popiół surowy 6,5 %, błonnik surowy 2,5 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300017 |
Sweter Damski Model 30055 Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Elegancka propozycja w niskiej cenie. Miękkie miseczki idealnie dopasują się do każdej sylwetki. Fachowa konstrukcja prawidłowo podtrzyma biust, eksponując go w zmysłowy sposób. Miseczki wykonane z gładkiej dzianiny w połączeniu z elastyczną, gęstą koronką. Mostek tradycyjnie zdobi satynowa kokardka.
Ramiączka regulowane, nieodpinane.
Skład: 87% poliamid i 13% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 70B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 70B |
TETRA Goldfish Granlues - pokarm dla wszystkich gatunków złotych rybek 250ml
- zbilansowany pokarm pełnoporcjowy dla zróżnicowanej diety,
- zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, anaboliczne oraz pierwiastki śladowe,
- zapewnia zdrowie, witalność i naturalne bogactwo kolorów,
- zawiera opatentowaną formułę BioActive, która wspomaga zdrowie i długą żywotność ryb,
- z formułą Clean & Clear Water, która przyspiesza rozkład pożywienia i redukuje wydalanie odpadów ? dla czystej i przejrzystej wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T739901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T739901 |
Ulubiona zabawka psów w każdym wieku. Posiada 3 węzły
Długość 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3275 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3275 |
TRIXIE Piłka futrzana na gumce 7 cm
Średnica: 7 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4169 |
Sukienka Model M319 Black - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dopasowana góra
- rozkloszowany dół
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 87 cm | 78 cm | 68 cm |
| 38 | 88 cm | 82 cm | 72 cm |
| 40 | 89 cm | 86 cm | 76 cm |
| 42 | 90 cm | 90 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Ami Play obroża NX 24-42/2 cm wzór egipski
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Brit Care Dog Show Champion - łosoś i śledź przeznaczona dla psów wystawowych 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Piżama Męska Model SAM-PY 083 Grey Melange - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- z przodu nadruk
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Skład:
Spodenki: 100% bawełna.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
~Viscosa 2 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
ADIDAS STAN SMITH W BB5168 Różowy - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Sonia White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Kusza Zabawka Stealth Handbow Kit+6 Strzałek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
Bluzka Model Anika Pink - Violana
~Viscosa 92 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Szorty Damskie Model VT043 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Body Model Elia Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Męskie Model Matteo 300 White - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
TRIXIE Grzebień / filcak dla psa boczny 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2403 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2403 |
Bluzka Model MOE139 Blue - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 88 cm |
| M | 63 cm | 84 cm |
| S | 63 cm | 80 cm |
| XL | 65 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |


_1396428686_m5.jpg)