? Bezpieczna dla żołądka
? Zdrowy układ moczowy
Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych oraz sterylizowanych, delikatnych i wybrednych kotów. ? Wyjątkowy smak i zapach zawarty w mięsie łososia i tłuszcz o najwyższej jakości zadowoli najbardziej wybredne koty.
? Dzięki wyjątkowemu doborowi komponentów i obecności fructo-oligosacharydów karma ta zapewni optymalne trawienie.
? Poprzez dodanie odpowiednich minerałów oraz obniżonego poziomu fosforu i magnezu, karma ta zapobiegnie tworzeniu się kamieni w drogach moczowych Twojego kota. SKŁAD: suszone mięso i ryby (łosoś min. 4 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, białko kukurydzy, pszenica, strąki bobu, suszone jaja, pulpa buraczana, siemię lniane, ryż łuskany, frukto-oligosacharydy (0,3 %) i minerały. *Zawiera co najmniej 65 % mięsa z ryb i jaj , czyli 33 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 11400 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 33 %, tłuszcze i oleje surowe 19 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4%, popiół surowy 6 %, włókna spożywcze surowe 4 %, aminokwasy siarkowe 1,3 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400015 |
Bokserki Męskie Model Fabio 95 Grafit - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
Przenośna Konsola do Gier z LCD 1,8" - 180 gier!!
Wyświetlaczem LCD 1,8” i Bazą 180-gier...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59014458889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59014458889 |
GF derka czarna SOFTSHELL DW70/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Vitapol Menu Kulki - groszek 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1015 |
Sukienka Model M147 Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model B67 1149 Wzór - Nife
- Przełam codzienną klasykę biurową właśnie tą koszulą!
- Idealnie sprawdzi się do eleganckich spodni i spódnicy.
- Pod marynarką stworzy zjawiskowy look do biura.
- Ten wzór musisz mieć w swojej szafie!
- Koszula prosta, z zaszewkami na biuście zapinana z przodu na guziki.
- Rękawy klasyczne, wykończone delikatnym mankietem.
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Bluza Damska Model B034 Navy - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Sweter model 30051C Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Chloe koszulka CZARNY - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 30043 Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 59 cm | Szer. na plasko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Męskie Model Burito 18724-90x Grey - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| XL | 106-110 cm |
| M | 98-102 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
TETRA Goldfish Gold Japan - pokarm premium dla tropikalnych i egzotycznych złotych rybek 250ml
Masa netto: 145g/250ml
Tetra Goldfish Gold Japan - zbilansowany pokarm dla japońskich złotych rybek. Pokarm zawiera formułę Clean and Clear w celu utrzymania przejrzyście czystej wody w akwarium oraz opatentowaną formułę Bio Active w celu zapewniania rybom zdrowia i doskonałej witalności.
Tetra Goldfish Gold Japan zawiera specyficzną formułę dla doskonałego zdrowia i kondycji ozdobnych złotych rybek tj: Orandas , Lionheads , Black Mors , Ryukins , Fantails , itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T144361 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T144361 |
Koszulka Podkoszulek Good 18800-00X biały - Esotiq
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Biały |
Wiatrówka Łamana Gamo Shadow Barricade TG 4,5mm/Sprężynowa.
Łamaną i Gwintowaną Lufą 4,5mm,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620174 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620174 |
Sukienka Model L104 Fuksja - Lemoniade
- elegancka sukienka.
- dopasowana góra
- dół typu tulipan
- dekolt w serek
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego ala piankowego materiału
- świetna propozycja do pracy jak i na wielkie wyjście
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 104 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 100 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 98 cm | 96 cm | 80 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Fioletowy |
Szpiegowskie Okulary Agenta FBI z Widokiem do Tyłu!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415537 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415537 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 113 |
TRIXIE Torba transportowa Alina dla psów do 6 kg szaro-bordowa
- Sztywna konstrukcja
- Otwierana z przodu
- Zapewnia optymalną wentylację
- Elementy odblaskowe - Odpinany pasek na ramię
- Zintegrowana krótka smycz do przypięcia zwierzaka - Miękkie dno
- wymiary 27 x 27 x 54 cm KOLOR: BORDOWO-SZARY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28964 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-28964 |
Sukienka Model L260 Red - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 94 cm | 74 cm |
| M | 81 cm | 90 cm | 70 cm |
| S | 81 cm | 86 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_1396430430_z.jpg)