? Ogranicza powstawanie złogów włosowych
? Zdrowa skóra i błyszcząca sierść
Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych i sterylizowanych kotów. ? Odpowiednia zwartość tłuszczu w białku pomoże Twojemu kotu utrzymać idealną wagę po zabiegu kastracji.
? Specjalne włókna usuną zalegające złogi włosowe.
? Miedź, witamina B3 i PP oraz kwasy tłuszczowe (omega 3 i omega 6) zapewnią zdrową skórę i lśniącą sierść. SKŁAD: suszone mięso i ryby (ryby min. 11 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, pszenica, białko kukurydzy, strąki bobu, pulpa buraczana, suszone jaja, siemię lniane, odtłuszczone nasiona soi, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 65 % mięsa z ryb i jaj , czyli 33 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 13000 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 32,5 %, tłuszcze i oleje surowe 18 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 6,5 %, włókna spożywcze surowe 5 %, Energia metaboliczna 347 kcal/100g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400009 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Shila M-202 Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S40 Bordeux - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 94-96 cm | 86-88 cm | 68-70 cm |
| 38 | 88 cm | 98-100 cm | 90-92 cm | 72-74 cm |
| 40 | 88 cm | 102-104 cm | 94-96 cm | 76-78 cm |
| 42 | 88 cm | 106-108 cm | 98-100 cm | 80-82 cm |
| 44 | 88 cm | 110-112 cm | 102-104 cm | 84-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Halka Model Klara Red - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| XL | 105-110 cm |
| M | 85-90 cm |
| S | 80-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
Bluzka Model M542 Beige - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
2-Kulkowy Tor/Rollercoaster - Level 2.
NOWOŚĆ 2014r.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341889 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-284 Brown - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Brązowy |
BOTKI WORKERY SZNUROWANIE SZARE 8901 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model S097 Beige - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 60.5 cm | 92 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| XL | 61.5 cm | 100 cm |
| XXL | 62 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Gabrielle M-123 Popiel - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 73-83 cm | 93-99 cm |
| M | 86-92 cm | 68-78 cm | 88-94 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 86-89 cm |
| XL | 94-100 cm | 78-88 cm | 98-104 cm |
| XXL | 98-104 cm | 83-92 cm | 103-106 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 83-92 cm | 105-108 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 88-97 cm | 110-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Trampki Model JX35 Light Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
GF Bluza szra CROWN/SKUL B57/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BUTY SPORTOWE NA WIĄZANIE 201621F_W Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dzianinowa B-033 Gray Melange/Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa zwierzątka waniliowe - gilza 1000g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80719 |
| EAN | 5904479807199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80719 |
| EAN | 5904479807199 |
Sukienka Asymetryczna sukienka oversize TR1848 Black - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Granatowy pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
Sandały Model KBIR-222 Morski - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.7 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.7 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1558 |
Bluzka Model L044 blue umbrellas niebieskie parasolki - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 100 cm |
| M | 63.5 cm | 96 cm |
| S | 63 cm | 92 cm |
| XL | 64.5 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
Tropical Super Wavil 12g- Wieloskładnikowy, delikatny pokarm płatkowany dla niewielkich gatunków ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_1396429999_10.jpg)