? Ogranicza powstawanie złogów włosowych
? Zdrowa skóra i błyszcząca sierść
Kompletna, zbilansowana karma dla dorosłych i sterylizowanych kotów. ? Odpowiednia zwartość tłuszczu w białku pomoże Twojemu kotu utrzymać idealną wagę po zabiegu kastracji.
? Specjalne włókna usuną zalegające złogi włosowe.
? Miedź, witamina B3 i PP oraz kwasy tłuszczowe (omega 3 i omega 6) zapewnią zdrową skórę i lśniącą sierść. SKŁAD: suszone mięso i ryby (ryby min. 11 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, pszenica, białko kukurydzy, strąki bobu, pulpa buraczana, suszone jaja, siemię lniane, odtłuszczone nasiona soi, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 65 % mięsa z ryb i jaj , czyli 33 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 13000 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 32,5 %, tłuszcze i oleje surowe 18 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 6,5 %, włókna spożywcze surowe 5 %, Energia metaboliczna 347 kcal/100g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400010 |
SASZKI PASEK Z ĆWIEKAMI PE103 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 6-7 Blue - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 78-84 cm | 72-78 cm |
| M | 76-81 cm | 70-74 cm |
| S | 74-77 cm | 67-70 cm |
| XL | 80-86 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Model Alexa 2164 SS/18 K2 Blue Melange - Taro
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TOREBKA Z DŁUGIMI USZAMI TB-S-174 GRANAT - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Secred chemise Red - Obsessive
Seksowna koszulka rozpala zmysły!
- czerwona, satynowa koszulka idealnie układa się na ciele
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie
- koronkowe zdobienia w okolicach biustu dodają seksapilu
- boczne wstawki pod biustem optycznie wyszczuplają talię
- kokardka zachęca do zabawy!
- w komplecie stringi
- przyjemny, elastyczny materiał
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
TETRA Tetratec FF Filter Floos 1200 - wkład z włókniną
- wkład przed użyciem wypłukać w ciepłej wodzie UWAGA: aby utrzymać optymalne filtrowanie - wkład należy wymieniać co 4-8 tygodni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T146068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T146068 |
MAGNUM Spawarka MIGOMAT MIG 200 IGBT MMA ZESTAW
|
||
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 25mm/80cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
AQUA EL Podstawka pod akwarium komplet FAN-mini/mikro/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100853 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100853 |
Kurtka Damska Model K445 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3208 |
Bluza Damska Model M006 Grafit - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Kamizelka Damska Model KM 101 Black - Lanti
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 96 cm | 92 cm |
| 38 | 86 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 87 cm | 104 cm | 100 cm |
| 42 | 88 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Biustonosz soft SARI Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151129 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151129 |
TETRA CompleteSubstrate 13kg- podłoże dla roślin
Właściwości:
Pojemność 13kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T157774 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T157774 |
Figi Model Betsy White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Slipy Model Mafia 35212-59X Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Stefanplast Midi Gulliver błękitny
Długość: 45cm
Szerokość: 33cm
Wysokość: 33cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96164 |
| EAN | 8003507961647 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96164 |
| EAN | 8003507961647 |


_1396430078_10.jpg)