Nylon 25%
Wiskoza 55%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356018848 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356018848 |
Sukienka z oryginalnymi rękawkami i dołem pokrytym delikatnym materiałem
Elastan 3%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356054006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356054006 |
119-2 Golf - sukienka z dużymi kieszeniami - wzór DROBNY SWETEREK
| Wymiary w cm : | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 84-87 | 88 - 96 | 90 - 100 | 96 - 110 | 104 - 114 | 106-116 |
| Pas | max 84 | max 86 | max 94 | max 100 | max 104 | max 108 |
| Biodra | max 94 | max 96 | max 110 | max 114 | max 120 | max 124 |
| Dł. od paszki | 65 | 67 | 67 | 67 | 67 | 69 |
| Dł. od ramienia | 82 | 84 | 84 | 85 | 85 | 87 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 942 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 942 |
125-5 Sukienka KOŁO - dekolt łódka - CEGIEŁKA - CZARNA
LIMITED EDITION
| Wymiary : | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 38 | 40 | 43 | 45 | 48 |
| Talia | 33 | 35 | 38 | 40 | 43 |
| Biodra | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne |
| Dł. od pachy | 69 | 71 | 72 | 73 | 73 |
| Dł. od ramienia | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 638 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 638 |
Spodnie z domieszką elastanu z ozdobnymi lampasami w zwierzęcy wzór
Elastan 5%
Wiskoza 60%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356431678 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356431678 |
Stymulator łechtaczki - Svakom Echo Clitoral Stimulator Violet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Svakom |
| Kod producenta | SF005D |
| EAN | 6959633100172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Svakom |
| Kod producenta | SF005D |
| EAN | 6959633100172 |
Rozciągacz do jąder - Perfect Fit SilaSkin Ball Stretcher Clear Przezroczysty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Perfect Fit |
| Kod producenta | PC014A |
| EAN | 852184004196 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Perfect Fit |
| Kod producenta | PC014A |
| EAN | 852184004196 |
Masażer - LoversPremium Body Wheel Massager
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LoversPremium |
| Kod producenta | LO022B |
| EAN | 8717903271650 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LoversPremium |
| Kod producenta | LO022B |
| EAN | 8717903271650 |
Napęd DID Sunstar Honda CBR600 F4 99-00r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID + SUNSTAR |
| Kod producenta | sunfr411.16 sunr1-4483.44 525vx-108 p2355 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID SUNSTAR |
| Kod producenta | sunfr411.16 sunr1-4483.44 525vx-108 p2355 |
Ołówkowa sukienka z wiązaniem w talii
Poliester 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839718888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839718888 |
Olej + uszczelniacze olejowe lag SUZUKI AN650 BURGMAN
SUZUKI AN650 BURGMAN
Zestaw składa się z wysokiej jakości oleju do zawieszenia Bel Ray
oraz uszczelniaczy olejowych firmy NAK.
Zestawy te stosujemy w naszym serwisie i możemy śmiało je polecić.
Zalecamy przy okazji wymianę uszczelniaczy pyłowych,
dzięki czemu uszczelniacze olejowe będą spełniać swoje zadanie bardzo długi czas.
skład zestawu :
- olej do lag Bel Ray Fork Oil 10W 1 litr - lub inny do wyboru
- uszczelniacze olejowe NAK - ARI102 41x53x8/10,5
zastosowanie:
SUZUKI
AN650 BURGMAN - wszystkie roczniki
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> AN650 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY + NAK |
| Kod producenta | ARI102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY NAK |
| Kod producenta | ARI102 |
95-8 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZERWONY
Kombinezon z kopertowym dekoltem w kolorze czerwonym, wykonany z wysokiej jakości materiału. Model delikatnie odkrywa ramiona i pięknie eksponuje kobiecy biust i sylwetkę. Nogawki kombinezonu są długie, delikatnie ściągnięte na końcach. Kombinezon z zakładanym dekoltem w ofercie hurtowej świetnie sprawdzi się zarówno na wieczorowe wyjścia jak i spontaniczne wypady z przyjaciółkami. Prezentowany model dostępny jest również w kolorze turkusowym, łososiowym, niebieskim, grafitowym, czarnym, chabrowym i granatowym. Kombinezony zostały wyprodukowane w Polsce.
| Wymiary : | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 44 | 46 | 47 | 50 | 54 |
| Pas | 35 | 36 | 39 | 42 | 45 |
| Biodra | 50 | 52 | 53 | 55 | 59 |
| Udo | 24 | 25 | 26 | 28 | 30 |
| Dł. od pachy | 133 | 134 | 134 | 135 | 136 |
| Dł. od ramienia | 150 | 152 | 153 | 153 | 156 |
| Dł. nogawki | 78 | 78 | 78 | 78 | 79 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 714 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 714 |
PicoBong - Wibrator - Ako Outie Vibe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI010B |
| EAN | 7350022276994 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI010B |
| EAN | 7350022276994 |
MM 001-3 SPÓDNICA z zakładkami - GRAFITOWA
LIMITED EDITION
| Wymiary : | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Talia | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
| Biodra | 45 | 47 | 49 | 51 | 53 |
| Dł. od pasa | 63 | 63 | 63 | 65 | 65 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 811 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 811 |
Olej + uszczelniacze olejowe lag Honda VTX1800
HONDA VTX1800
Zestaw składa się z wysokiej jakości oleju do zawieszenia Bel Ray
oraz uszczelniaczy olejowych firmy NAK.
Zestawy te stosujemy w naszym serwisie i możemy śmiało je polecić.
Zalecamy przy okazji wymianę uszczelniaczy pyłowych,
dzięki czemu uszczelniacze olejowe będą spełniać swoje zadanie bardzo długi czas.
skład zestawu :
- olej do lag Bel Ray Fork Oil 10W - 2 litry
( lewa laga 770 ml,
prawa laga 690 ml )
- uszczelniacze olejowe NAK - ARI067 45x57x11
zastosowanie:
HONDA
VTX1800 - wszystkie roczniki i wersje
W razie braku oleju BEL RAY wysyłamy olej Motul !!
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> VTX1800 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY + NAK |
| Kod producenta | ARI067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY NAK |
| Kod producenta | ARI067 |
Bluzka w kwiatowy wzór z łezką przy dekolcie, ozdobnymi guzikami i rękawami z delikatnego materiału
Bawełna 35%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356090301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356090301 |
Plug analny zdobiony - Diogol Anni Butt Plug Round Red 25 mm Czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diogol |
| Kod producenta | DG036A |
| EAN | 3760228970208 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diogol |
| Kod producenta | DG036A |
| EAN | 3760228970208 |
Napęd DID Sunstar Honda CBR600RR 03-15r.
Najwyższej jakości zestaw napędowy składający się z wzmacnianego łańcucha firmy Did
oraz zębatek Sunstar.
Całość tworzy niezwykle wytrzymały zestaw.
skład zestawu:
zębatka przód : sunf 411.16 zębów- wszystkie roczniki
zębatka tył : sunr 1-46633.42 zęby- roczniki 03-06
41 zębów- roczniki 07-15
łańcuch : DID 525vx - 112 ogniw
zastosowanie:
HONDA
CBR 600 RR 03-15r.
Dopłata do łańcucha w kolorze złotym wynosi 30 zł
kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> CBR600 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID + SUNSTAR |
| Kod producenta | sunf411.16 sunr1-4633 525vx-112 p2364 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID SUNSTAR |
| Kod producenta | sunf411.16 sunr1-4633 525vx-112 p2364 |
Zestaw napędowy DID SUZUKI GSX-R 600 01-05r.
SUZUKI GSX-R 600
oraz zębatek firmy JT.
Taki zestaw gwarantuje wysokie osiągi oraz długą bezproblemową pracę układu napędowego.
Dopłata za kolor złoty wynosi 30 zł.
> GSX-R600 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID JT |
| Kod producenta | JTF520.16 JTR1792.45 525-110og. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID JT |
| Kod producenta | JTF520.16 JTR1792.45 525-110og. |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356735479 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356735479 |
Poliester 35%
Bawełna 60%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356638381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356638381 |


_237621.jpg)