Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356276521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356276521 |
Wzorzysta bluzka z koronkowymi wstawkami
Poliester 30%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356933677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356933677 |
Masażer - Lelo Smart Wand Large Plum
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lelo |
| Kod producenta | LE044B |
| EAN | 7350022278264 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lelo |
| Kod producenta | LE044B |
| EAN | 7350022278264 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356923517 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356923517 |
Dwuwarstowowa sukienka pudełkowa
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093446302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093446302 |
Lekki sweter narzutka bez zapięcia
Akryl 65%
Poliester 15%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093664591 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093664591 |
Wiskoza 33%
Lycra 4%
Elastan 4%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902665007118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902665007118 |
Zestaw napędowy DID JT YAMAHA YZF-R6 99-02r.
YAMAHA YZF-R6
oraz zębatek firmy JT Sprockets.
Taki zestaw gwarantuje wysokie osiągi oraz długą i bezproblemową pracę układu napędowego.
Dopłata do łańcucha w kolorze złotym wynosi 30 zł.
> YZF-R6 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID JT |
| Kod producenta | 580.16 187148 530-116og |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DID JT |
| Kod producenta | 580.16 187148 530-116og |
Szerokie spodnie z wysoką talią
Poliester 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093100389 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093100389 |
Akumulator Exide YT12A-BS SUZUKI BURGMAN AN 400 04-06r.
AN400 BURGMAN 2004 - 2006 r.
w ofercie znajdziesz też akumulatory do pozostałych modeli Burgman 400
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YT12A-BS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YT12A-BS |
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356853425 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356853425 |
MM 016-3 Koszula z baskinką - CZARNA
LIMITED EDITION
| Wymiary : | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Od pachy do pachy | 41 | 43 | 45 | 47 | 49 | 50 |
| Pas | 37 | 39 | 41 | 43 | 45 | 46 |
| Biodra | 45 | 48 | 51 | 53 | 55 | 57 |
| Dł. od paszki | 40 | 41 | 41 | 41 | 41 | 50 |
| Dł. od ramienia | 59 | 61 | 61 | 63 | 63 | 69 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 871 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 871 |
Bawełna 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356134432 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356134432 |
MM 004-7 Sukienka z lamówką - BŁĘTKIT + drobne kwiaty
Modelka: 167 cm wzrostu, rozm. XS.
LIMITED EDITION
| Wymiary : | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Od pachy do pachy | 37 | 39 | 41 | 43 | 45 | 48 |
| Talia | 33 | 35 | 37 | 39 | 41 | 44 |
| Biodra | 40 | 42 | 44 | 46 | 50 | 53 |
| Dł. od pachy | 70 | 70 | 70 | 70 | 71 | 73 |
| Dł. od ramienia | 86 | 86 | 86 | 86 | 89 | 91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 1226 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | morimia |
| Kod producenta | 1226 |
Klocki przód SBS YAMAHA YZF 1000 THUNDER ACE 96-02r.
YAMAHA YZF 1000 THUNDERACE
Najwyższej jakości klocki sinterowe renomowanej firmy SBS
zalety klocków z serii STREET EXCEL :
- wysoka skuteczność hamowania w każdych warunkach
- długa żywotność
- brak efektu fadingu
- do każdego rodzaju motocykli
zastosowanie :
YZF 1000 THUNDERACE 96-02r.
Zestaw zawiera komplet klocków na jedną tarczę hamulcową.
> THUNDERACE <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SBS |
| Kod producenta | 634HS (Y2030 611SV) p2328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SBS |
| Kod producenta | 634HS (Y2030 611SV) p2328 |
Wibrator Mystim - Danny Divido Vibrator Purple
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mystim |
| Kod producenta | MY050A |
| EAN | 4260152468110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mystim |
| Kod producenta | MY050A |
| EAN | 4260152468110 |
Wiskoza 95%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356871672 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356871672 |
Wieczorowa sukienka z ozdobną górą
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356041563 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356041563 |
Spódnica z głębokim rozcięciem z przodu i wiązanym paskiem
Poliester 75%
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356329920 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356329920 |
Olej + uszczelniacze olejowe lag YAMAHA MT-09
YAMAHA MT09
Zestaw składa się z wysokiej jakości oleju do zawieszenia Bel Ray
oraz uszczelniaczy olejowych firmy NAK.
Zestawy te stosujemy w naszym serwisie i możemy śmiało je polecić.
Zalecamy przy okazji wymianę uszczelniaczy pyłowych,
dzięki czemu uszczelniacze olejowe będą spełniać swoje zadanie bardzo długi czas.
skład zestawu :
- olej do lag Bel Ray Fork Oil 10W 1 litr - lub inny do wyboru
- uszczelniacze olejowe NAK - ARI057 41x53x8/10.5
zastosowanie:
YAMAHA
MT-09 - wszystkie roczniki
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> MT-09 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY + NAK |
| Kod producenta | ARI057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY NAK |
| Kod producenta | ARI057 |
PicoBong - Wibrator na palec - Ipo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI004A |
| EAN | 7350022276727 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PicoBong |
| Kod producenta | PI004A |
| EAN | 7350022276727 |


_203370.jpg)