~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Tunika Model Rose Nero-Złoto M-382 Black/Gold - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Tshirt Męski Model 17181 Black - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Orginalny Szwajcarski Scyzoryk 9-funkcyjny Classic-66.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414916 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414916 |
Rajstopy Wzorzyste Model Intrigue 20 den Linen - Fiore
Seksowne rajstopy.
- grubość 20DEN
- bawelniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wygodny płaski szew
- kuszący wzór w kropeczki
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Beżowy |
SERA Discus Color Red - pokarm granulowany dla paletek i pielęgnic 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
LORIN STRÓJ KĄPIELOWY SALOMEA 6163 V3
Cechy produktu:
- zapinany na plecach
- posiada fiszbiny
- regulowane ramiączka
- miękkie miseczki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415127 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415127 |
POMPA HYDRAULICZNA INGRESOLL RAND 340T ,70142 LBL
NUMERY DO CELÓW PORÓWNAWCZYCH:
70142
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16271AT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16271AT |
Komplet Model Calipso dress Ecru - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model Molly B-324 Light Turkus - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
Belka Mocująca Ramię Skywalker HM1306-14
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-14 |
Virbac Aquadent 250ml.- płyn do codziennej higieny jamy ustnej
Roztwór w wodzie do picia zapobiegającej tworzeniu się płytki nazębnej.
Stworzony przez lekarzy weterynarii - specjalistów w dziedzinie stomatologii, Vet Aquadent jest smacznym i odświeżającym roztworem do walki z nieprzyjemnym oddechem u psów i kotów.
Chlorheksydyna znana jest w stomatologii jako substancja działająca antyseptycznie, ograniczająca wzrost bakterii a tym samym hamująca rozwój płytki nazębnej.
Ksylitol pomaga redukować płytkę nazębną, tworzenie się kamienia nazębnego i tym samym przyczynia się do walki z nieprzyjemnym oddechem.
Prosta aplikacja - wystarczy dodać odpowiednią ilość preparatu do dziennej porcji wody do picia, VET AQUADENT jest idealnym produktem do codziennej higieny jamy ustnej.
Najlepsze rezultatu uzyskuje się gdy VET AQADENT stanowi część kompleksowego programu higieny jamy ustnej. Zapytaj swojego lekarza weterynarii o więcej informacji na temat ochrony jamy ustnej u psów i kotów.
Sposób użycia:
Dla psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia.
1 nakrętka (10ml) Vet Aquadent na każde 500ml wody do picia.
Jeśli woda nie zostanie wypita w całości należy ją wymieniać co 24 godziny.
Ostrzeżenia:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przeznaczony dla psów i kotów.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Niewielki osad może powstać na dnie opakowania, jednak bez uszczerbku dla jakości produktu.
Wstrząsnąć przed użyciem.
Skład:
Woda oczyszczona, diglukonian chloheksydyny 0,049%, ksylitol, gliceryna, hydrometyloceluloza, polisorbinian 20, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wyciąg ze
słodu jęczmiennego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
Sweter Damski Model B039 Ecru - BE
Polyester 12 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Elegancka bluzka damska.
- dekolt wykończony kołnierzykiem
- model bez rękawka
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- bluzka wykonana jest z eleganckiego materiału
- wzór w fantazyjne ptaszki
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Powiadomienie o Wejściu.. na Tel. GSM + Czujka Ruchu + Podsłuch Otoczenia (cały świat!), do Ukrycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734153618 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734153618 |
Stringi Linda S stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE BIAŁE NB205P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S |
Kostium LD 65 High Fever white - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Biały |
GF Sukienka FORGET-ME-NOT G16/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_305433.jpg)