| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 21277, 142971, 0.255.6537.4/60, 02556537460 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 21277, 142971, 0.255.6537.4/60, 02556537460 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 2405/22 Marine Blue - Mat
Elegancki usztywniany w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- górna część miseczki wykonana jest z wzorzystej dzianiny
- dolna część miseczki pokryta jest dzianiną w kwiaty
- mostek oraz boczki wykonane są z koronki
- mostek oraz boczki wzmocnione są dodatkowa siateczką
- zalotne kontrastowe kokardki
- regulowane, nieodpinane ramiączka
Elastan 4 %
~Polamid 38 %
~Poliuretan 18 %
Polyester 19 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 04-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model H1 Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Tunika Model Claire Arizona M-460 Orange - Marko
Cechy tuniki:
- Modna tunika z efektem siateczki
- stanowi świetne uzupełnienie plażowego Looku
- fason jak mini sukienka
- dekolt z wiązaniem, o ładnym kształcie do litery \"V\"
- rękawy i dolna część tuniki wykończona falbaną
- miękka, elastyczna tkanina
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 71 cm | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 69 cm | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 67 cm | 94 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model K189 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Eleganckie figi damskie.
- wykonane z ślicznej koronki o kwiatowym motywie
- z przodu zalotne kokardki
- z przodu i z tyłu wstawki z delikatnej, tiulowej siateczki
- do kompletu polecamy biustonosz 1151
Skład: 91% poliamid, 5% bawełna, 4% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kawowy |
| rozmiar | S |
Piżama Damska Model Norweg Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model VT091 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA NA NISKIM OBCASIE CZERWONE 123-2 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Kombinezon Model 15254 Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| XS | 84 cm | 80 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Cameron PPN Black/Red - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Inez Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L011 Black - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 97 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Astera 070 Black - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka o swobodnym kroju MM1008 Musztarda - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Żółty |
Przejściówka USB na PSX/PS2 - 2 Pady.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735544146 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735544146 |
Sukienka Model Beata 2 Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sweter SWE126 Pastel Pink - MKM
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 110 cm |
| M | 62 cm | 102 cm |
| S | 60 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
CZÓŁENKA SZNUROWANE OPEN TOE JZ-11P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |


_1383936535_b12.jpg)