| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Alison Calendula M-297 Mandarin - Marko
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-94 cm |
| M | 75-80 cm | 89-91 cm |
| S | 70-75 cm | 82-85 cm |
| XL | 80-85 cm | 95-97 cm |
| XXL | 80-85 cm | 95-97 cm |
| XXL/L | 80-85 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Szorty Model Maja Milk - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S096 Honey - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 100 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 100.5 cm | 96 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 101.5 cm | 104 cm | 104 cm | 82 cm |
| XXL | 102 cm | 108 cm | 108 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Żółty |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 102 cm | 100 cm | 92 cm |
| M | 87.5 cm | 98 cm | 96 cm | 88 cm |
| S | 87 cm | 94 cm | 92 cm | 84 cm |
| XL | 88.5 cm | 106 cm | 104 cm | 96 cm |
| XXL | 89 cm | 112 cm | 108 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult 7,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194649 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194649 |
Można także stosować miejscowo na przetłuszczone lub zabrudzone czy sposcone miejsca (ogon u nasady, portki lub brzuch). Dobrze sprawdza się także przy rozczesywaniu - ułatwiając je.
Opakowanie z dozownikiem.
Pojemność / waga:
500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOROTALCO |
| Kod producenta | BO-001 |
| EAN | 8002410040012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOROTALCO |
| Kod producenta | BO-001 |
| EAN | 8002410040012 |
ZOLUX Szelki GALAXY 1m/10mm kol.brązowy
Wymiary: 30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510020cho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510020cho |
Zwiewny lekki kombinezon na lato GR1952 Terakota - GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 88 cm | 80 cm | 62 cm |
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka wizytowa Model 1024 Navy - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model L199 Black - Lemoniade
- kobieca sukienka
- wykonana z gładkiej i jednolitej dzianiny
- góra dopasowana
- sukienka odsłania ramiona
- dół rozkloszowany ozdobiony podwójna falbaną
- zapinana z tyłu na zamek
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 81 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 81 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model K151 Pink - Lenitif
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XS | 81-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Różowy |
Szorty Model 50099 Boxer High Waist Black - Plie
Opis:
- spłaszczają brzuch
- wysmuklają talię
- unoszą pośladki
- bawełniana wstawka higieniczna
- silikonowe paski
Elastan 15 %
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-112 cm | 76-84 cm |
| M | 96-104 cm | 68-76 cm |
| S | 88-96 cm | 60-68 cm |
| XL | 112-122 cm | 84-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Plie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Plie |
| Kolor | Czarny |
9053-25 Charger Box - Transmiter
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-25 |
Rajstopy Klasyczne Model Duna Matt 20 Den Code 714 Beige - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 20 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M367 Navy - Makadamia
Luksusowa sukienka damska.
- luźny trapezowy krój
- dekolt w serek
- rękaw długi wykończony gumką
- stylowe ozdobne falbany
- sukienka wykonana jest z lekko rozciągliwego wysokiej jakości materiału
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce.
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 130 cm | 84 cm |
| 38 | 91 cm | 136 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 142 cm | 96 cm |
| 42 | 93 cm | 148 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model K428 Wzór 49 Beige - Katrus
- modna koszula damska
- długim rękawem
- zapinana z przodu na napki
- wykonana z pięknej wzorzystej dzianiny w urocze piórka
- doskonała propozycja w komplecie ze spódnicą bądź spodniami
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model MOE308 Model 3 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 92 cm |
| S | 62 cm | 88 cm |
| XL | 64 cm | 100 cm |
| XXL | 65 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Czujniki Parkowania. 8-Sensorów+Wyświetlacz LED+Dźwięk.
tylny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
Sukienka Model 17056 Powder Pink - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |


_310753.jpg)