| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Filtr paliwa Iveco nr OEM New Holland 84214564
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84214564 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84214564 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
TETRA Tetratec Ex 400/600/700 Valves - zawory do filtrów 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167261 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167261 |
Sukienka Model T171 Red - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| XXXL | 96 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model B044 Black - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Sasari 8523 Pink - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Heartina chemise Red - Obsessive
Poznaj szczegóły, którym nie sposób się oprzeć:
- romantyczna koszulka z uroczymi detalami
- miseczki uszyte z ozdobnej koronki genialnie eksponują biust
- regulowane szelki ułatwiają dopasowanie
- fiszbin w miseczce subtelnie podkreśla krągłości biustu
- ozdoba z cyrkonii (bez dodatku niklu!) i kokardka między miseczkami ? mnóstwo kobiecego uroku!
- kwiatowa koronka z przodu i z tyłu ? zmysłowo odsłonięty brzuszek, plecy i pośladki
- pasujące do całości stringi w komplecie
- delikatny, idealnie rozciągliwy materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Trampki Slip-on Model FE454 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Osłonka Na Fotel Myszka Minnie Disney
Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia.
Osłona chroni tył fotela, a kolorowy motyw z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży.
wymiary: 45x57 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25326 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25326 |
BALERINKI DAMSKIE GRANATOWE T141 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Przenośny MEGA Akumulator/Ładowarka Mobilna Power Bank 20.000mAh!! + Latarka LED + 3 Porty USB...
do Ładowania/Zasilania Urządzeń Elektronicznych + Latarka...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 693920191013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 693920191013 |
TopHeli TH6200-06 6020-06 - Stabilizator
Część pasuje również do modelu 6020
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-06 |
Komplet Model Lyndsay Red - Co Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Zestaw Trzecia Ręka + Lupa + Szczypce...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
GORSENIA SZORTO-STRINGI K 090 DONNA BIAŁY
Rewelacyjne szorto-stringi damskie w zmysłowym wydaniu. Tył i boczki uszyte z delikatnej tiulowej siateczki. Z przodu wstawka z eleganckiego haftu na tiulu. Świetnie sprawdzą się również jako bielizna ślubna.
Z serii Donna: biustonosz, figi, pas do pończoch, koszulka, peniuar
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
Koszulka Model Maja White - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Kabel Diagnostyczny - Interfejs ELM 327 OBD2.
OBD2, z diodami sygnalizacyjnymi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415113 |
Sukienka Model 137-1 Chaber - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| XXL | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Cichild Algae Mini 500ml
Zawiera opatentowaną formułę BioActiv dla wzmocnienia systemu odpornościowego. Nowa formuła nadaje także jasne ubarwienie. Przeznaczony dla wszystkożernych i roślinożernych pielęgnic. Skład: zboża, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, drożdże, mięczaki i skorupiaki, algi (Spirulina maxima 2,0%), tłuszcze, składniki mineralne. Opakowanie zawiera 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T197480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T197480 |
Sukienka Model L141 Chaber - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 120 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 85 cm | 106 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 84 cm | 112 cm | 82 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model ABK0066 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |


_310749.jpg)