| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Półoś krótka odpowiednik 0.009.6698.0/10, 000966980
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.009.6698.0/10, 000966980 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.009.6698.0/10, 000966980 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Elegancki sweter z dwóch materiałów GR1403 Winny - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sun E51 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sun E51 |
Bluzka Model Jacquline Pink - Babell
Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 85 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Anette Blu Scuro M-269 Navy - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 86-91 cm | 70-80 cm | 85-90 cm | L | C |
| M | 82-87 cm | 65-75 cm | 80-85 cm | M | B |
| S | 70-83 cm | 60-70 cm | 75-81 cm | S | A |
| XL | 90-96 cm | 75-85 cm | 90-95 cm | XL | D |
| XL/M | 82-87 cm | 75-85 cm | 90-95 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm czaszki na czarnym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Spódnica ołówek z zamkiem błyskawicznym GR1404 Red - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Vitapol Smakers kolby muszlowo-wapienne dla kanarka 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2512 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2512 |
Sukienka Model L196 Beige - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 92 cm | 72/82 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 88 cm | 68/78 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 84 cm | 64/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
AVA FIGI AV 1102 CZARNY SIMPLEX
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | M |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Anastacia Blu Scuro M-341 Navy - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm | |
| L/XL | 94-100 cm | 74-79 cm | 86-88 cm | XL |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm | |
| M/L | 90-96 cm | 71-76 cm | 83-85 cm | L |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | M |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 89-91 cm | M |
| XL/XXL | 98-104 cm | 77-82 cm | 89-91 cm | XXL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Suprima White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Victor 59 x 36 x 43 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G115 |
Język rosyjski od A do Z Repetytorium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesława Milczarek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesława Milczarek |
Koszula Damska Model L018 Black - Lou-Lou
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 60 cm | 94 cm |
| 42 | 67 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
Mikrofon Kierunkowy (zasięg nasłuchu do 100m.)) do Celowników Noktowizyjnych...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415421 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415421 |
Samochód Auto Monster Truck RC
Samochód posiada bardzo duże, wzmocnione, terenowe koła, co pozwala mu jeździć w trudnym terenie i gładko, bez najmniejszych potknięć czy poważniejszych kraks przejeżdżać przez tereny o różnym ukształtowaniu. Zwrotność i zwinność 1 klasaWykonany z wyjątkową dbałością o estetykę i prostotę obsługi pilot, zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich parametrów jazdy wraz z ich precyzyjną regulacją. Samochodzik jest wyjątkowo czuły na zmiany ustawień i odznacza się niesamowitą wręcz zwrotnością!
Samochód Monster Truck szybko i sprawnie jeździ w 4 kierunkach: przód, tył,skręty lewo/prawo. Koniecznie zobacz na filmie możliwości Moster Truck!Życzymy przyjemnej i długiej podróżySamochodzik spodoba się każdemu maluchowi (i starszakowi też), żądnemu zabawki, dostarczającej maksimum frajdy.
To, co zadowoli każdego fana zabawy samochodami, to długi czas jazdy i stosunkowo krótki czas ładowania – zaledwie 90 minut ładowania starcza na aż 15 minut fantastycznej zabawy! Dokąd udasz się w drogę tym razem?
Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!Solidna konstrukcjaSamochód został wykonany z najwyższej jakości, estetycznych, giętkich i niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uderzenia.
Autko posiada solidny zderzak, który zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.
| Super amortyzatoryDzięki porządnym amortyzatorom, zastosowanym w tym modelu terenówki, nie odczujesz bolesnych skutków podskakiwania na wybojach i nie zniszczysz podwozia pojazdu. |
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.Życzymy odjechanej zabawy!
| Zawartość zestawu:model RC - samochód terenowy Monster Truck (dostępne kolory: biały, czerwony – wysyłka losowa!)akumulator 9,6V ni-cd pilot (na baterie – brak w zestawie)ładowarka sieciowa instrukcja obsługioryginalne opakowanie |
| Wymiary: | 45 x 28,5 x 22 cm |
| Skala: | 1:8 |
| Kierunki jazdy: | przód/ tył, lewo/prawo |
| Napęd: | na tył |
| Konstrukcja: | wytrzymałe tworzywo + guma |
| Zasięg: | ok. 30 m |
| Czas jazdy: | 15 minut |
| Zasilanie: | samochód: akumulator 9,6V Ni-Cd; pilot: baterie (brak w zestawie) |
| Czas ładowania akumulatora: | 90 minut |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-9023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-9023 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Groszki Light Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
WYSOKIE TRAMPKI Z POŁYSKIEM 3319-019B Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |


_285016.jpg)