| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M540 Wzór 62 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Duża Dymiąca Zdalnie Sterowana Koparka - Spychacz na Gąsienicach + Efekty Świetlne + Pilot Radiowy.
Duża Dymiąca Zdalnie Sterowana Koparka - Spychacz na Gąsienicach +
+ Sterujący Bezprzewodowy Pilot...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590759954295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590759954295 |
Szorty Bokserki Model Athina Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Granada (satyna) Black - Kalimo
Całość stanowi elegancki komplet, który wspaniale układa się na sylwetce i gwarantuje komfort podczas noszenia.
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 43 cm
całkowita długość szortów po szwie bocznym: 20 cm
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
delikatna, miękka koronka
wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
szerokie, wygodne ramiączka
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Ramona Hollywood M-340 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | XL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Ciasteczkowy Potwór - Gra Edukacyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Melania II Navy - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- góra w modne kwiaty
- usztywniane miseczki
- miseczki profilowane
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- u góry wzorzysta wstawka
- tył jednolity
- świetnie zestawienie kolorystyczne
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny.
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 38B | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | 38 | C |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | 40 | D |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
ANIMONDA GranCarno Adult węgorz wędzony z ziemniakami puszka 400g
Skład:Mięso i zwierzęce produkty uboczne (79% wołowiny) ryby i pochodne ryb (15% węgorz wędzony), warzywa (4% ziemniaki), substancje mineralne Analiza: Białko 10% Zawartość wody 78% Tłuszcz 7% Witamina D3 200j.m. Błonnik 0,5% Witamina E 60mg Popiół 1,6% - - Dawkowanie: waga psa [kg] dawka [g/dzień] 2 - 5 100 - 400 5 - 10 400 - 600 10 - 25 600 - 1 000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Versele Laga Crispy Stick Citrus Fruit - kolba owoce cytrusowe dla świnek i szynszyli 70g
w piecu kolba z pomarańczą i cytryną dla królików i świnek morskich. Stanowi
idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały
i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża, nasiona, produkty przemysłu piekarskiego, miód, cukry,
owoce 1,8% (pomarańcza, cytryna), oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
Opakowanie zawiera 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462076 |
Sum-Plast Ring duży zapachowy średnica 16cm.
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii.
Średnica: 16cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
ZOLUX Sofa dla psa SCOTT kol.różowy 55cm
Wymiary: dł. 55 cm x szer. 45 cm x 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 408485SCR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 408485SCR |
Kamera FULL HD WiFi/P2P (Zasięg Cały Świat!) Ukryta w Zegarku.
Szpiegowska Mikro-Kamera FULL HD (obiektyw 1mm!) Dzienno-Nocna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086220038 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086220038 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sara Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Smakers kolby owocowe dla kanarka 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2510 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2510 |
Bluzka Model B61 1122 Orange - Nife
- elegancka bluzka damska
- delikatna i kobieca
- niepowtarzalne marszczenia przy dekolcie
- długi rękaw z mankietem
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 64 cm | 104 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka z dziubkiem i falbaną ED11-1 Red - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Podana cena dotyczy opakowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
TRIXIE Piłka druciana z myszką dla kota 6 cm
Kula druciana , mysz pluszowa, średnica ok 6 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4115 |
Komplet Model Becca Black - DKaren
Seksowny komplet Becca.
- krótki top
- miękkie miseczki
- okrągły dekolt
- rękaw długi
- dół wykończony jest kuszącą koronką
- w komplecie klasyczne figi
- komplet świetnie prezentuje się na sylwetce
- wykonany jest z gładkiej dzianiny, zmysłowej siateczki oraz koronki
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |


_276699.jpg)