| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/7101-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/7101-17 |
Szlafrok Damski Model Eleonore 565 Powder Pink - Roksana
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-108 cm | 94-100 cm |
| M | 96-102 cm | 88-94 cm |
| S | 90-96 cm | 82-88 cm |
| XL | 108-114 cm | 100-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 555 Gina Szary Granit - Gaia
Stylowy usztywniany biustonosz typu balconette. Niezwykle kobiecy i uwodzicielski, nadaje piersiom piękny zaokrąglony kształt i tworzy apetyczny dekolt, jednocześnie zapewniając idealne podtrzymanie. Miseczka składa się z trzech części połączonych pionowymi szwami. Miseczki oraz mostek wykonane są z dzianiny w urocze kropeczki. Górna część miseczki pokryta jest subtelną białą koronką. Tył ze sprężystej, białej siateczki. Wewnętrzna strona miseczek podszyta jest 100% bawełną. Trzystopniowa regulacja dwurzędowej haftki oraz boczne fiszbiny we wszystkich rozmiarach to dodatkowe atuty tego biustonosza. Ramiączka odpinane, regulowane, ozdobione delikatną koronką. Zastosowane ramiączka są wysokiej jakości i mają znaczną odporność na deformację i rozciąganie. Między miseczkami kokardka.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, które czują dyskomfort z powodu uwierających fiszbin, zastosowano nową technologię ich szycia. Polega ona na tym, że zamiast jednego elementu występują dwa, współpracujące ze sobą. Końcówki fiszbin wszyte są w elastyczną taśmę i zachodzą na siebie wewnątrz tunelu. Ponadto wykonane są z cieńszego i bardziej elastycznego tworzywa, co umożliwia idealną ich współpracę z użytkowniczką biustonosza ? przy każdym ruchu fiszbiny poruszają się zgodnie z ruchem ciała zachodząc jedna na drugą.
Elastan 8 %
~Polamid 59 %
~Poliuretan 3 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Sukienka Ciekawa sukienka o swobodnym kroju MM1132 Black - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Bogna White - Babell
Klasyczna koszulka Bogna.
- z przodu wstawka z subtelnego haftu
- model na cienkich ramiączkach
- ramiączka nieodpinane, nieregulowane
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny
- idealnie dopasowuje się do ciała
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Elektronika Odbiornik 2,4Ghz Syma X5 X5C X5-10
Numer katalogowy: X5C-10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544148 |
Furminator do usuwania podszerstka dla dużych kotów długowłosych L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR113454 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR113454 |
Wiatrówka Łamana L-23, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620168 |
Stringi CAMPI Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Beżowy |
Wieszak na Ubrania Samochodowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415079 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415079 |
Koszula Damska Model M581 Sky Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Sonia Ocynk 45 x 28 x 63 cm
Wyposażenie: 2x karmiki / poidełka,2x drążek
Wymiary: 50x28x25 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P025 |
Sukienka Model 17055 Navy - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model Giselle Fuksja - Dursi
- niespotykana sukienka
- bardzo kobieca i wygodna
- dopasowany fason
- sukienka maxi z rozcięciem
- z przodu wysokie rozcięcie eksponujące nogi
- zapinana z tyłu na ozdobny złoty zamek
- idealnie podkreśla kobiece kształty
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Fioletowy |
Stringi Model Iga Beige - Mitex
Skład:
Góra stringów: 82% poliamid, 18% elastan.
Dół stringów: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 5XL | 123-129 cm | 110-116 cm |
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| XXXL | 113-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1576 |
LAKIEROWANE SZPILKI 1244-11BL Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Komplet Gorset Model 817-COR-1 Black - Obsessive
Kokieteryjne wiązanie, rozpalające wyobraźnię zdobienia, świetnie podkreślone kształty. I jak tu się nie zakochać? A to jeszcze nie wszystko. Przekonaj się sama, ile przyjemności kryje w sobie ten niesamowity gorset i podziel się nią z kimś wyjątkowym!
Chodź, pokażemy Ci więcej:
- uwodzicielski gorset zdobiony koronką
- regulowane ramiączka
- zapięcie na haftki
- miseczki usztywnione fiszbinem, podkreślone, lekko uniesione piersi
- z tyłu satynowa tasiemka i seksowne wycięcie
- nad pośladkami sznurowanie gorsetowe i fiszbin pionowy, jeszcze więcej seksapilu!
- w komplecie seksowne stringi
- miły w dotyku, dopasowujący się do ciała materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-100 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Wersja wędki z piórkiem typu PTASZEK, to jeszcze więcej frajdy i ruchu dla kota. Piórko jest wykonane w specjalny sposób, który powoduje że podczas ruchu, dodatkowo wiruje oraz wydaje słabo słyszalny dźwięk. W ten sposób imituje przelatującego ptaszka.
Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006/WB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006/WB |


_7101-17.jpg)