| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
GAIA BIUSTONOSZ BS 373 MALWINA
Dyskretny róż to model, który zasługuje na Twoją uwagę! Miseczki wykonane zostały z ciekawej dzianiny przypominającej wytłoczone romby oraz pięknej tiulowej koronki zdobionej haftem w kwiatowe motywy. Na mostku ulokowana została satynowa kokardka wykończona koralikami. Model fajnie zbiera biust, intensywnie eksponując największe walory kobiecego wdzięku. Dodatkowo duża rozmiarówka zwiększa jego atrakcyjność.
Możliwość skompletowania z figami i stringami.
Ramiączka regulowane, nieodpinane.
Miseczki półusztywniane.
Skład:
39% poliamid
11% elastan
33% poliester
14% bawełna
3% inne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 75C,70I,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 75C,70I,65I |
Sandał PIĘKNE SANDAŁKI NA KOTURNIE LL-56 BLACK - Inello
Wysokość platformy 4,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 88-12 Flowers Red - Numoco
Skład: 70% wiskoza, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 85-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Wielokolorowy |
INTER-ZOO Klatka dla ptaków Tina Mini ocynk 34x20x38cm
Wyposażenie: drążek x2, karmidło/poidło x2, wysuwana podstawa.
Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P023 |
Wielkie igrzyska na niebieskiej murawie! Zawodnicy przygotowywali się do nich przez wiele miesięcy. Włóż koszulkę biało-niebieskich i wygraj!
Zawartość pudełka:
- plansza
- 24 pionki
- kostka
- instrukcja gry.
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 15-20 min
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Kasandra Black/Bordo - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Spódnica Model K389 Grey - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 96-98 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
Czapka Model Lena Light Brown - Kamea
LENA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kokarda z błyszczącymi cyrkoniami,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony trzema zakładkami,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Brązowy |
Flexi NEW Classic M linka 8m - czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
ANIMONDA Integra Sensitive smak: indyk z ziemniakami 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Bluzka Model MOE308 Model 3 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 92 cm |
| S | 62 cm | 88 cm |
| XL | 64 cm | 100 cm |
| XXL | 65 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Komplet Model 322 Brown - Figl
- elegancki komplet damski składający się dwóch części - klasycznej bluzki i spódnicy.
- bluzka z rękawem o długości 3/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka Model Aida Mint - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Zielony |
SUSHICAT kurczak z dynią w kremie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: kurczak 35%, dynia 4%, ryż, krem (modyfikowana skrobia z tapioki, jajka w proszku, cukier, serwatka w proszku), wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 12%; tłuszcz 0,5%; popiół surowy 1%; włókno surowe 0,2%; wilgotność 82%
Dodatki:
tauryna (160 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1019 |
| EAN | 8059149027326 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1019 |
| EAN | 8059149027326 |
Duże Zdalnie Sterowane Ferrari 599 GTO (1:14) + Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906621895424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906621895424 |
Spodnie Damskie Model S054 Red - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 31 cm | 92 cm | 66 cm |
| M | 99 cm | 31 cm | 88 cm | 64 cm |
| S | 98 cm | 30 cm | 84 cm | 62 cm |
| XL | 100 cm | 32 cm | 96 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszulka Model Sally Miseczki Soft Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model K442 Oliwka - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Stringi Model Tessili Black - Angels Never Sin
Kuszące stringi na cienkich paseczkach.
- wykonane z subtelnej koronki
- fason z otwartym krokiem
- z przodu delikatna przewieszka w kształcie serduszka
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-124 cm |
| XS | 72-82 cm |
| XXL | 124-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Angels Never Sin |
| Kolor | Czarny |


_314843.jpg)