| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Kiercz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Kiercz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
Figury i cyferki Jacka i Lenki. Książeczka edukacyjna z naklejkami
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Wejner |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Wejner |
Skuteczne social media. Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Miotk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Miotk |
Kostium kąpielowy Hilary Ribes M-371
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Figi w komplecie | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| 75D/M | 86-87 cm | 74-78 cm | M | 86-92 cm | 26 cm |
| 75D/L | 86-87 cm | 74-78 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 75E/M | 88-89 cm | 74-78cm | M | 86-92 cm | 26 cm |
| 75E/L | 88-89 cm | 74-78 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 75F/M | 90-91 cm | 74-78 cm | M | 86-92 cm | 26 cm |
| 75F/L | 90-91 cm | 74-78 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 75G/M | 92-93 cm | 74-78 cm | M | 86-92 cm | 26 cm |
| 75G/L | 92-93 cm | 74-78 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| - | - | - | - | - | |
| 80D/L | 91-92 cm | 79-82 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 80D/XL | 91-92 cm | 79-82 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 80E/L | 93-94 cm | 79-82 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 80E/XL | 93-94 cm | 79-82 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 80F/L | 95-96 cm | 79-82 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 80F/XL | 95-96 cm | 79-82 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 80G/L | 97-98 cm | 79-82 cm | L | 90-96 cm | 27 cm |
| 80G/XL | 97-98 cm | 79-82 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 80H/XL | 99-100 cm | 79-82 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| - | - | - | - | - | |
| 85D/XL | 95-96 cm | 83-87 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 85D/2XL | 95-96 cm | 83-87 cm | 2XL | 98-104 cm | 29 cm |
| 85E/XL | 97-98 cm | 83-87 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 85E/2XL | 97-98 cm | 83-87 cm | 2XL | 98-104 cm | 29 cm |
| 85F/XL | 99-100 cm | 83-87 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 85F/2XL | 99-100 cm | 83-87 cm | 2XL | 98-104 cm | 29 cm |
| 85G/XL | 101-102 cm | 83-87 cm | XL | 94-100 cm | 28 cm |
| 85G/2XL | 101-102 cm | 83-87 cm | 2XL | 98-104 cm | 29 cm |
| 85H/2XL | 103-104 cm | 83-87 cm | 2XL | 98-104 cm | 29 cm |
| - | - | - | - | - | |
| 90H/3XL | 106-107 cm | 88-92 cm | 3XL | 102-108 cm | 30 cm |
Mała sowa. Wesołe szlaczki 4-6 lat
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Gos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Gos |
Testy dla 6 klasy. Sprawdziany na zakończenie szkoły podstawowej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Kapturkiewicz, Monika Porębska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Kapturkiewicz, Monika Porębska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stanisław Kuczkowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stanisław Kuczkowski |
Matematyka z Plusem LO kl.2 zbiór zadań / Zakres podstawowy i rozszerzony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marcin Braun, Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marcin Braun, Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński |
Okrążmy świat raz jeszcze. Część 2. Oko w oko z przyrodą
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tadeusz Perkitny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tadeusz Perkitny |
Dziewczyna, która chciała zbyt wiele.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jennifer Echols |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jennifer Echols |
Stajnia kucyków. Książka zabawka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pittacus Lore |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pittacus Lore |
Marka odzieży: Angels Never Sin
Model odzieży: Abisara
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 20%,
Liczba haftek poziomych: 2
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: TAK
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Czarująca, a zarazem bardzo kusząca koszulka.
- góra, dół oraz stringi wykonane są satynowej dzianiny
- reszta koszulki wykonana jest subtelnego tiulu
- fason typu bombka
- miseczki miękkie, odcięte pod biustem
- z przodu urocze, małe kokardki
- ramiączka regulowane, podwójne odpinane z tyłu
- z tyłu zapięcie na haftki
- dół wykończony wstawką
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: koszulka+stringi

