| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolfgang Kawollek, Marco Kawollek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolfgang Kawollek, Marco Kawollek |
Marka odzieży: Moraj
Model odzieży: ADS 900-855
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: akryl 100%,
OpisProducenta:
Kominy Moraj nadają się jako dodatek do codziennej garderoby, a jednocześnie zdobią i sprawiają, iż codzienny strój staje się wyjątkowy. Poczujesz się w nim kobieco i bardzo modnie.
Komin wykonany jest z miękkiego, gładkiego materiału w urocze gwiazdki i kropeczki. Można go nosić na kilka sposobów.
Obwód: ok. 164 cm. Szerokość: ok. 50 cm.
Skład: 100% akryl.
Płeć: Kobieta Typ: Komin
Japoński blitzkrieg na Pacyfiku 1941-1943.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alan Schom |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alan Schom |
Lis i winogrona. Dźwiękowe bajki Ezopa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Hurra!!! po polsku 1 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aneta Szymkiewicz, Małgorzata Małolepsza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aneta Szymkiewicz, Małgorzata Małolepsza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taylor Anderson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taylor Anderson |
Xanth. Tom 7. Smok na piedestale
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piers Anthony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piers Anthony |
Koszulka Charming + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL |
| Obwód bioder | 88-93 cm | 94-100 cm | 101-106 cm | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GATTA |
| Kod producenta | GATRALAU20X |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GATTA |
| Kod producenta | GATRALAU20X |
Polscy poeci dzieciom. Wielka księga
oprawa miękka
format 20,2 x 12,5 cm
Minerva Clark ma trzynaście lat, gniazdo zamiast włosów i tchórzofretkę w kieszeni. Nienawidzi swoich stóp i krzywego nosa. Mieszka z trzema braćmi w ogromnym domu przypominającym meksykańską restaurację i właśnie przeżywa swój najgorszy dzień w życiu. Kompromitujący wypadek w centrum rozrywki, aresztowanie nieskazitelnie uczciwej kuzynki, a na koniec porażenie prądem na oczach tłumów zgromadzonych w galerii sztuki, to naprawdę za dużo dla jednej nastolatki. Zwłaszcza takiej, która i bez tego ma dość problemów - codziennie przegrywa walkę z kompleksami. Okazuje się jednak, że kopnięcie prądem może mieć także pozytywne skutki. Minerva przestaje się koncentrować na mankamentach urody. Całą jej uwagę pochłania teraz sprawa pomyłkowego zatrzymania kuzynki Jordan. W dziwny sposób wiąże się ona z popełnionym w księgarni morderstwem oraz tajemniczymi kradzieżami tożsamości. Czy szalonej nastolatce z tchórzofretką w kieszeni uda się odgadnąć, kto za tym wszystkim stoi? W przygotowaniu kolejny tom serii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karen Karbo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karen Karbo |
Przepiękna opowieść o miłości, dojrzewaniu i odkrywaniu wstydliwych, głęboko skrywanych tajemnic autorki znanej z doskonałej książki \"W stronę Marrakeszu\" - sfilmowanej w 1998 roku, z Kate Winslet w roli głównej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esther Freud |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esther Freud |
Marka odzieży: Bas Bleu
Model odzieży: Cornelia
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: wiskoza 62%, poliester 28%, elastan 10%,
Grubość: 200 DEN
OpisProducenta:
Rewelacyjne legginsy z efektem push-up.
- świetnie dopasowują się do figury
- szeroki pas ukryje drobne niedoskonałości
- ozdobna wstawka z cyrkoniami
- podkreślają i unoszą pośladki
- boczne szwy
- grubość 200 DEN
Skład: wiskoza 62%, poliester 28%, elastan 10%.
Płeć: Kobieta Typ: Klasyczne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosa Giorgi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosa Giorgi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chitra Banerjee Divakaruni |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chitra Banerjee Divakaruni |
Zostań swoim osobistym trenerem. Trenuj, by zdrowo żyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hubert Roszkiewicz, Robert Roszkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hubert Roszkiewicz, Robert Roszkiewicz |

