Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
Koszula Damska Model M582 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Malawi 11l.- Podstawowy pokarm płatkowany dla pielęgnic mbuna z jeziora Malawi
Błonnik i pokrzywa reguluje pracę długiego przewodu pokarmowego pyszczaków. Źródłem dobrze przyswajalnego białka roślinnego jest między innymi zielony groszek i spirulina.
Zarodki pszenne dostarczają cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatek L-karnityny wspomaga metabolizm tłuszczów. Wysokie walory smakowe pokarmu sprawiają, że płatki Malawi są chętnie pobierane nawet przez ryby z importu. W celu urozmaicenia diety pyszczaków polecamy Super Spirulina Forte.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
DONALDSON P761266 Filtr oleju hydraulicznego odpowiednik 2.4419.750.0
HURLIMANN:
XB 85 , XB 95 , XT , XT-908 , XT-909 , XT-910.4 , XT-910.6 , XT-85 , XT-95 , XT-95 do numeru: 10001 , XT-105 , XT-105 do numeru: 10001 , XT-110 , XT-110 do numeru: 10001
DEUTZ FAHR:
AGROPLUS 75, AGROPLUS 85, AGROPLUS 95, AGROPLUS 95 NEW, AGROPLUS 100, AGROTRAC, AGROTRAC 100 do numeru: 5001, AGROTRAC 110 do numeru: 10001
LAMBORGHINI:
850 PREMIUM, 950 PREMIUM, 1050 PREMIUM, 1060 PREMIUM, R3, R3.75, R3.85, R3.95, R4, R4.85, R4.95, R4.95 do numeru: 10001, R4.105, R4.105 do numeru: 10001, R4.110, R4.110 do numeru: 10001, R5, R5.100 do numeru: 5001, R5.110 do numeru: 10001
SAME:
EXPLORER 75 (NEW), EXPLORER 85, EXPLORER 95, LASER, LASER 100 do numeru: 5001, LASER 110 do numeru: 10001, SILVER, SILVER 80, SILVER 85, SILVER 90, SILVER 95, SILVER 95 do numeru: 10001, SILVER 100.4, SILVER 100.6, SILVER 105, SILVER 105 do numeru: 10001, SILVER 110 ( 4 CYL. ), SILVER 110 do numeru: 10001,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | P761266, 2.4419.750.0, 244197500 |
| EAN | 2.4419.750.0 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | P761266, 2.4419.750.0, 244197500 |
| EAN | 2.4419.750.0 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Sofia Big Full Cup Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 88-92 cm | 107-109 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Ellen Indigo M-309 Dark Blue/Raspberry - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 89-91 cm |
| M | 87-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 70-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-94 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 95-97 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Alarm Rowerowy, do Quada, Motocykla itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077447888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077447888 |
Koszula Damska Model B58 1099 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 94 cm |
| 38 | 64 cm | 98 cm |
| 40 | 65 cm | 102 cm |
| 42 | 66 cm | 106 cm |
| 44 | 67 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
- górna część miski oraz bawet wykonane z pięknej koronki
- dolna część miseczek obszyta jest delikatną dzianiną
- efektowne marszczenie oraz zalotna kokardka między miseczkami
- tył z tiulowej siateczki
- boczki wzmocnione fiszbiną pionową
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- do kompletu polecamy majtki 1113
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 70D,75C,80B,80C,85B,95B,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 70D,75C,80B,80C,85B,95B,90B |
Sukienka Model M498 Wzór 3 White/Blue - Figl
- sukienka bez podszewki
-z tyłu zapinana na kryty zamek
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Okulary/Lupa Zegarmistrzowska (Szkła 20x) + 2x LED.
Szerokie Zastosowanie!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
TRIXIE Legowisko Jasira czarno-beżowe
- wykonane z pluszu
- podstawa wypełniona
- wzmocnione obrzeże- wypełnione pianką
- wymiary: 25 x 27 x 45 cm
- można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36863 |
Bluza Damska Model B021 Popiel - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 57/65 cm | 92-95 cm | 84-87 cm | 66-69 cm |
| 38 | 57/65 cm | 96-99 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 57/65 cm | 100-103 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 57/65 cm | 104-107 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| 44 | 57/65 cm | 108-111 cm | 100-103 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Trampki Slip-on Model Z-5 Navy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23.5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24.5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Model T156 Flowers - Tessita
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 102-104 cm | 78-80 cm |
| M | 68 cm | 96-98 cm | 72-74 cm |
| S | 68 cm | 90-92 cm | 66-68 cm |
| XL | 68 cm | 108-110 cm | 84-86 cm |
| XXL | 68 cm | 114-116 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Wielokolorowy |
Bluzka Model Megan White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Figi Tanga/Brazilian panty CATHERINE Black/Red - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Venus White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Koszulka Model Lesley Ecru - DKaren
Kobieca koszulka Lesley.
- głęboki dekolt w szpic z przodu i z tyłu
- krótki rękaw
- góra oraz dół pokryte są kuszącą koronką
- koszulka wykonana jest z rozciągliwego, wiskozowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |


_7f22409be3e704e03a9ba50dda6196f98.jpg)