Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
TETRA Goldfish Gold Japan - pokarm premium dla tropikalnych i egzotycznych złotych rybek 250ml
Masa netto: 145g/250ml
Tetra Goldfish Gold Japan - zbilansowany pokarm dla japońskich złotych rybek. Pokarm zawiera formułę Clean and Clear w celu utrzymania przejrzyście czystej wody w akwarium oraz opatentowaną formułę Bio Active w celu zapewniania rybom zdrowia i doskonałej witalności.
Tetra Goldfish Gold Japan zawiera specyficzną formułę dla doskonałego zdrowia i kondycji ozdobnych złotych rybek tj: Orandas , Lionheads , Black Mors , Ryukins , Fantails , itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T144361 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T144361 |
Francuska Szabla Kawaleryjska+Pochwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415629 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415629 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru,Beżowy,Czerwony |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru,Beżowy,Czerwony |
| rozmiar | L,XL,M,S |
MOKASYNY ZE SKÓRZANYM ŚRODKIEM 7153 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Wał Napędowy Transmission Shaft 710 - 710-008 ( 4 Szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-008 |
SZPILKI Z POMPONEM BS001R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Komplet Model Amarone Babydoll - Obsessive
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/M | 75-90 cm | A-B cm | 65-74 cm |
| XL/L | 95-105 cm | B-C cm | 75-79 cm |
| XXL | 105-115 cm | D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA LE027BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Żakiet bez kołnierza z długim rękawem MM3013 Dymny - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Fioletowy |
Upper Cover, Canopy FT010-2 Pokrywa Górna Od Motorówki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-2 |
Stringi Model VS-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Ciążowa Model 1642C Cloe - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 100 cm | 148 cm |
| S/M | 90 cm | 92 cm | 134 cm |
| XXL | 94 cm | 108 cm | 162 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
Kurtka Damska Model M585 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model LS196 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
BOTKI AŻUROWE OPEN TOE SZARE M286 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Model K205 Viviane Blue - Gorsenia Lingerie
Biustonosz miękki na drutach z serii BIG, w pięknym błękitnym kolorze z elementami delikatnego beżu. Miseczki oraz mostek wykonane ze haftowanej dzianiny siatkowej, dodatkowo wzmocnionej gładką dzianiną w tym samym kolorze. Górna miska wykonana z uroczego, kwiatowego, połyskującego haftu. Pomiędzy miseczkami malutka kokardka ozdobiona lśniącą przywieszką. Boczki biustonosza wykonane z podwójnej, mocnej dzianiny z delikatnym satynowym połyskiem. Ramiączka regulowane, nieodpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Ozdobione delikatnymi aplikacjami z haftu. Na bokach fiszbiny pionowe.
Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 65M | 63-67 cm | 101-103 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 75M | 73-77 cm | 111-113 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Calipso dress Ecru - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 25mm / 70cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0328 |
| Nazwa produktu | MINI UV |
| Kod produktu | 109521 |
| Moc (W) | 1 |
| Współpracuje z | FANFILTER |
| UNIFILTER | |
| TURBOFILTER | |
| CIRCULATOR | |
| PAT MINI | |
| EAN | 5905546133999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109521 |

