| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461305 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461305 |
Sukienka Model T142 Black - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 97 cm | 98-104 cm | 90-96 cm | 78-84 cm |
| XL/XXL | 98 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 90-96 cm |
| XS/S | 96 cm | 86-92 cm | 78-84 cm | 66-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 49-4 Ecru - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86-99 cm | 68-78 cm |
| M | 84-92 cm | 94-72 cm |
| S | 82-90 cm | 60-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 132-6 Multicolor - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 82 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 78 cm | 76 cm | 68 cm |
| XL | 92 cm | 88 cm | 82 cm |
| XXL | 98 cm | 92 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sweter Ciążowy Model 40002C Beige - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon Damski Model Cherry T09 Red - IVON
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 128 cm | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 128 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 129 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Astrid White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-104 cm |
| XL | 105-109 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI Z KAMIENIAMI C63 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Piżama Model Aisha 1/2 Red - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Kot smak: mix mięsny 100g
Analiza: Białko 11%, tłuszcz 5,2%, błonnik 0,3%, popiół 1,6%, woda 80.5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Elegancki kardigan o prostym kroju MM3008 Blue - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan
Figi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1554 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1554 |
Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Taylor Oltremare-Seafoam Glow Maldive-Granatina M-350 S
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model MOE270 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 148 cm | 110 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 147 cm | 106 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 146 cm | 102 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 149 cm | 114 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model 3105 Light Pink - Babella
Komfortowa piżama w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- klasyczna góra
- przód zdobi uroczy nadruk
- długi rękaw
- dekolt okrągły
- długie spodnie w kratę
- po bokach kieszenie
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz ozdobne troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106-110 cm | 100-104 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 116-122 cm | 110-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 9C 93x81x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 93x81x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2413 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2413 |
Body Model Willow Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Komplet Model 1865 Mint - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm | 58-62 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm | 63-67 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm | 68-72 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm | 73-77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Messi Podwójna 59 x 36 x 55 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P242 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P242 |

