A, D3 i E. Działa stymulująco na kondycję i witalność.
Skład: zboża, owoce, warzywa, produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty białkowe, minerały, nasiona, zioła, algi, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, ekstrakt jukki, FOS, MOS, ekstrakt z pestek winogron.
Dawkowanie: mieszanka powinna stanowić max 25% dziennej porcji pożywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462047 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462047 |
Sukienka Model M347 Red - Makadamia
Sukienka ze stylową falbaną.
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- dół wykończony jest ozdobną falbaną
- luźny, swobodny fason typu oversize
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału.
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 96 cm | 88 cm | 92 cm |
| 38 | 94 cm | 100 cm | 92 cm | 96 cm |
| 40 | 95 cm | 104 cm | 96 cm | 100 cm |
| 42 | 96 cm | 108 cm | 100 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S074 Red - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 90 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 105 cm | 85 cm | 79 cm | 73 cm |
| S | 105 cm | 80 cm | 74 cm | 68 cm |
| XL | 105 cm | 95 cm | 89 cm | 83 cm |
| XXL | 105 cm | 98 cm | 94 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
TOLSA Sanicat Super Plus lawenda i pomarańcza - żwirek sepiolitowy dla kota 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-1434 |
| EAN | 8411514801434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-1434 |
| EAN | 8411514801434 |
Spodnie Damskie Model M556 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model B31 Bordeux - Nife
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 86-88 cm |
| 38 | 65 cm | 90-92 cm |
| 40 | 65 cm | 94-96 cm |
| 42 | 65 cm | 98-100 cm |
| 44 | 65 cm | 102-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Sukienka Model 123-5 Rudy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 72 cm |
| M | 84 cm | 68 cm |
| S | 80 cm | 64 cm |
| XL | 92 cm | 78 cm |
| XXL | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 95107 turquoise - Anabel Arto
Polyester 30 %
~Spandex 20 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
USZCZELKA PRZEDNIEJ POKRYWY GŁOWICY URSUS 4512 , 4514 , 36853514
Numer do celów porównawczych :
36853514
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636853514 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636853514 |
Vitapol Pokarm owocowy dla chomika i królika 25kg.
Dawkowanie: Stosować 1-2 razy dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1092 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1092 |
Sukienka Model Itiza 10638 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| 48 | 124 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SUK142 Jaskółki Ecru - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 80/92 cm | 98 cm | 96 cm |
| 36 | 80/92 cm | 102 cm | 100 cm |
| 38 | 80/92 cm | 106 cm | 104 cm |
| 40 | 83/95 cm | 110 cm | 108 cm |
| 42 | 83/95 cm | 114 cm | 112 cm |
| 44 | 83/95 cm | 118 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Diversa Pokrywa Aristo 40cm x 25cm AP (1x11W) Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
PROZOO Fine Dog kość zawijana mięsem z kaczki 0,5kg.
Idealne rozwiązanie smakołyka dla wszystkich psów małych i średnich ras o smaku mięsa kaczki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Spódnica Model K389 Navy - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 96-98 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
Pas do pończoch V-6492 Carmin - Axami
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Szpiegowska Kamera FULL HD WiFi/P2P (zasięg cały świat!) Ukryta w Zegarku Biurkowym + Zapis...
Szpiegowska Mikro-Kamera FULL HD (
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414983 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414983 |
Sukienka Wieczorowa Model 17796 Oberżyna - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | 86 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 150 cm | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 150 cm | 82 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Lauren Design Legowisko Daisy rozmiar 80 - Szare pikowane
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01800801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01800801 |
DOLFOS Amyladol - enzymy trawienne dla psów i kotów 30 tab.
Tabletki dla psów i kotów. Karma uzupełniająca dietetyczna. AmylaDol to dietetyczna karma uzupełniająca dla psów i kotów.
Wyrównuje zaburzenia trawienia. Zalecana przy zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki. Dodatki w 1 tabletce
1k-Enzymy:
Amylaza 13 400 j.Ph.Eur.
Lipaza 9 200 j.Ph.Eur.
Proteazy 960 j.Ph.Eur.
Skład: maltodekstryna, stearynian magnezu
Składniki analityczne:
Białko surowe 0,5%, Włókno surowe 0,2%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Popiół surowy 35,4%,
Wapń 0%, Fosfor 0%, Sód 0% Instrukcja stosowania: koty i małe psy: 1 tabletka dziennie
psy średnie: 2 tabletki dziennie
psy duże: 3 tabletki dziennie
Podawać przed posiłkiem.
Zalecany czas stosowania: od 3 do 12 tygodni, jednak w przypadku chronicznej niewydolności trzustki - przez całe życie zwierząt.
Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
402-charger Ładowarka Thunderbird 402 Glider
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 402-charger |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 402-charger |


_462057.png)