A, D3 i E. Działa stymulująco na kondycję i witalność.
Skład: zboża, owoce, warzywa, produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty białkowe, minerały, nasiona, zioła, algi, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, ekstrakt jukki, FOS, MOS, ekstrakt z pestek winogron.
Dawkowanie: mieszanka powinna stanowić max 25% dziennej porcji pożywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462057 |
Nóż Sprężynowy Składany+LED+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415128 |
OSADNIK URSUS 4512 , 4514 , 7111429
Numer do celów porówawczych :
7111429
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6567111429 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6567111429 |
Vidaron lakierobejca mahon kh 0.75l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Wielofunkcyjny Multitool + Pokrowiec do Paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414931 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414931 |
Purina Veterinary CN Convalescence Formula 195g puszka - dla psa i kota
Wskazania:
Okres przed i pooperacyjny
Anoreksja
Po urazach
W okresie stresu żywieniowego:
- Laktacja
- Niedożywienie
Charakterystyka diety:
Zwiększona zawartość wysokiej jakości białka, wspomaga zachowanie i odtwarzanie beztłuszczowej masy ciała
Wysoka koncentracja składników odżywczych zapewnia energię niezbędną podczas rekonwalescencji (56% energii z tłuszczu, 41% energii z białka)
Zwiększona zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych wspomaga procesy naprawcze oraz ogranicza reakcję zapalną
Wysoka smakowitość karmy, akceptowanej przez zwierzęta nie przejawiające łaknienia w okresie rekonwalescencji
NALEŻY STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE ZA ZALECENIEM WETERYNARZA
Analiza:
Białko surowe 11.25%
Tłuszcz surowy 7.8%
Popiół surowy 3.5%
Włókno surowe 0.3%
Wilgotność (max) 76.0%
Wapń 0.41%
Fosfor 0.38%
Sód 0.46%
Potas 0.35%
Magnez 0.03%
Miedź 4.6 mg/kg
Cynk 47 mg/kg
Arginina 0.57%
Witamina A 39000 IU/kg
Witamina D 200 IU/kg
Witamina E 190 mg/kg
Tauryna 600 mg/kg
Kwasy tłuszczowe Omega-6 (min) 1.60%
Kwasy tłuszczowe Omega-3 (min) 0.40%
Skład:
Wątróbka wieprzowa, wątroba i płuca, indyk, łosoś, olej słonecznikowy, osocze wieprzowe, minerały, chlorek sodu, skrobia kukurydziana, węglan wapnia, olej ryby, chlorek potasu, siarczan wapnia.
WYSOCE PRZYSWAJALNE SKŁADNIKI: WĄTROBA I PŁUCA.
Mocowanie Silnika Łoże Skywalker HM1306-13
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-13 |
Trixie Miska ceramiczna dla królika 0,25l
Wymiar: pojemność 0,25l., średnica 11cm Różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60733 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60733 |
Aquael Wulkan Resin Volcano model CH-5153
AIR LIGHTS to jedyna w swoim rodzaju nakładka napowietrzająca wyposażona w diody LED podświetlające wylatujące z niej pęcherzyki powietrza. Zasada działania urządzenia opiera się na efekcie światłowodu ? pozwala ono na uzyskanie różnobarwnych bąbelków w unikalny sposób rozświetlających wnętrze akwarium sprawiając, że mieni się ono feerią bajkowych kolorów. Końcówki AIR LIGHTS są wyposażone w moduł zawierający cztery diody o podwyższonej jasności świecenia. W zestawie są do nich dołączone trzy komplety kolorowych nakładek: czerwone, niebieskie i zielone. Po ich zastosowaniu wylatujące z wnętrza skałki drobniutkie bąbelki powietrza uzyskują intensywną barwę wybraną przez użytkownika urządzenia (każda dioda po założeniu nakładki może świecić na inny kolor) stwarzając subtelną, a zarazem doskonale widoczną iluminację we wnętrzu zbiornika. Szczególnie dekoracyjny efekt uzyskuje się wieczorem i nocą po wyłączeniu oświetlenia głównego w akwarium. Poza wyjątkowymi walorami ozdobnymi AIR LIGHTS spełnia jednocześnie wszystkie funkcje zwykłej nasadki napowietrzającej. Uwalniając do wody duże ilości bardzo drobnych bąbelków powoduje znaczące zwiększenie ilości rozpuszczonego w wodzie tlenu. Starannie dobrana struktura zastosowanego kamienia napowietrzającego chroni go przed zamulaniem i gwarantuje długotrwałą, niezakłóconą pracę bez konieczności czyszczenia.
AQUA DECORIS VOLCANO służą spotęgowaniu dekoracyjnego efektu AIR LIGHTS. Po umieszczeniu w ich wnętrzu wspomnianej końcówki napowietrzającej uzyskujemy w akwarium efekt świetlny do złudzenia przypominający wybuchający wulkan. Stanowi on również doskonałe oświetlenie nocne oraz niekwestionowaną atrakcję zwłaszcza dla najmłodszych miłośników akwarystyki. AQUA DECORIS VOLCANO są wykonane z bezpiecznej dla mieszkańców akwarium żywicy epoksydowej i mogą stanowić kryjówkę dla ryb. Ich powierzchnia imituje naturalne skały.
Końcówkę napowietrzającą AQUAEL AIR LIGHTS znajda Państwo tutaj Wymiary: 26x 13x 15,5 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 202094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 202094 |
Sukienka Model 17278 Cream - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 94 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 93 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Roxet Karmel - Dursi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Brązowy |
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 5XL | 123-129 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | M |
DAKO-ART Maciuś - Pełnowartościowy pokarm dla kanarków 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model M362 Grey Melange - Makadamia
Sportowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- z przodu sznurowanie
- model bez rękawka
- prosty krój
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 90 cm | 78 cm | 74 cm |
| 38 | 96 cm | 94 cm | 82 cm | 78 cm |
| 40 | 97 cm | 98 cm | 86 cm | 82 cm |
| 42 | 98 cm | 102 cm | 90 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Podkolanówki Super Bezuciskowe 15 Den Lycra Model Code 504 Grigio - Gabriella
Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
Laboratoires HERY Intense Abricot 1l.- Szampon intensyfikujący kolor rudy i brązowy dla psów
- wzmacnia kolory miedziane: rudy, płowy i mahoniowy (pudle, cockery, setery, koty perskie).
- zalecane jest pierwsze mycie szamponem PROTEINE, drugie szamponem INTENSE ABRICOT. Pełny efekt szamponu koloryzującego osiąga się po 3-5 kąpielach. Szampon koloryzujący nie farbuje włosów, wzmacniając i wydobywając jedynie pigment miedzianej sierści. Może być stosowany dla psów i kotów o sierści wielobarwnej w celu poprawienia barwy miedzianej - pozostałe kolory nie ulegną zmianie czy pogorszeniu ich odcienia. Produkt jest bezpieczny, sprawdzony weterynaryjnie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bazyl |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bazyl |
Deus Ex Agressive Mode T-Shirt
Happy Dog PROFI PUPPY MINI L/R 20kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-09654 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-09654 |
BŁYSZCZĄCE CZÓŁENKA NA SZPILCE LEI-105B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_462057.png)