Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
- Dodatek białka zwierzęcego, jak w naturalnej diecie.
- Wysoka zawartość ziaren, a co za tym idzie - wysoka zawartość skrobi oraz niski poziom włókna zapewniają optymalny poziom energii.
- Właściwa tekstura karmy zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego i dba o zęby zwierzaka.
- Extra dodatek kurczaka, żurawiny i groszku dla wysokiej smakowitości i odporności.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: zboża 40%, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (15% groszku), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), owoce (4% żurawina), oleje i tłuszcze (1% olej z łososia), nasiona (2% siemię lniane), minerały, drożdże, jaja i produkty pochodne z jaj, fruktooligosacharydy, nagietek, pestki winogron, jukka, rozmaryn, zielona herbata.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 6%, włókno surowe 4%,
popiół surowy 5%, wapń 0,6%, fosfor 0,4%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 15 - 20 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy zwierzęcia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461298 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461298 |
Sukienka Model 17847 Gold - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 103 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 103 cm | 76 cm | 68 cm |
| XL | 105 cm | 88 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 103 |
Bluzka Model M595 Musztard - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3326 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3326 |
JEANSOWE MUSZKIETERKI Z DZIURAMI AE27 DARKER BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,8 cm |
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 13-49 Ecru/Red Flowers - Morimia
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 112 cm | 96 cm |
| M | 92 cm | 108 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 100 cm | 88 cm |
| XL | 100 cm | 116 cm | 100 cm |
| XS | 84 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Szarpanka do budowania gniazda - włókno bawełniane 50 g
Zawartość: 50 g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5626 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5626 |
Sukienka Model Marsal 20563 Black - Click Fashion
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 84-88 cm | 84-88 cm |
| 38 | 96-100 cm | 88-92 cm | 88-92 cm |
| 40 | 100-104 cm | 92-96 cm | 92-96 cm |
| 42 | 104-108 cm | 96-100 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M581 Sky Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm kwiatki na różowym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bluzka Model Cleo Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 230145 Black/Ecru - Enny
Elegancka sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- dopasowany krój
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- z przodu wstawki z żółtej i kremowej dzianiny
- tył wykonany jest z czarnej dzianiny
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 85 cm | 80 cm | 70 cm |
| 38 | 101 cm | 89 cm | 84 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 93 cm | 88 cm | 78 cm |
| 42 | 103.5 cm | 97 cm | 92 cm | 82 cm |
| 44 | 104.5 cm | 101 cm | 96 cm | 86 cm |
| 46 | 106 cm | 107 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Marko Kostium Kąpielowy Martina M-178 Red - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Model Sarena Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Legginsy Model Gabriela Plush Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- w tyle kieszenie
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- od środka delikatny micro-plush, który zapewni miękkość, komfort oraz ciepło
- z przodu i na kieszeniach wstawki z eco-skóry
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- świetna propozycja na jesienne i zimowe dni
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Zielony |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Zielony |
| rozmiar | S |
Sukienka Model T140 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Bluzka MOE007 Cappuccino - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 32 cm | 44 cm |
| M | 60 cm | 31 cm | 42 cm |
| S | 60 cm | 31 cm | 40 cm |
| XL | 62 cm | 33 cm | 46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor |
Bodystocking Model F222 Black - Obsessive
Zobacz, co Cię czeka:
- połączenie dzianinowego topu i pończoszek, seksownie prezentuje się na ciele!
- pikantne motywy podkreślające kobiece kształty
- kuszące paseczki na udach i pośladkach
- zjawiskowo odkryte plecy ozdobione pionowym paskiem
- z tyłu rząd figlarnych oczek na całej długości nóg
- delikatna w dotyku, idealnie rozciągająca się siateczka
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| S/M/L | 90-105 cm | 60-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |

