Karma ta ma rewelacyjny stosunek jakości do ceny produktu. Gorąco polecamy wszystkim właścicielom psów, którzy cenią wysoką jakość karm za rozsądną cenę Analiza: białko 22%, tłuszcz 8,5%, popiół 8%, błonnik 4,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, witamina A 11.000 J.M., witamina D3 1.100 J.M., witamina E 110 mg, miedź - siarczan miedzi 20 mg Dawkowanie: Waga psa /Dzienna dawka 3-5kg /85-125g, 5-10kg /125-210g, 10-20kg /210-350g, 20-30kg /350-475g, 30-40kg /475-590g, 40-50kg /590-695g, 50-60kg /695-795g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 438006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 438006 |
Sukienka Model 170-3 Green - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 84 cm | 76 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 98 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Viola Brzoskwinia - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
9053-19 Balance Stabilizer - Stabilizator Ogonowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-12 |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model VT077 Ecru - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 243 Yellow - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
Spódnica Rozkloszowana spódnica midi GR1704 Purpurowy - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
TRAMPKI NEW AGE 083B_B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S,2XL |
Tropical Mikrovit Basic 50ml.- Pokarm podstawowy dla narybku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Love Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Sandał KLAPKI JEANSOWE GRANATOWE HN55 D.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Biustonosz półusztywniany marki Ava Lingerie.
Górna miska i bawet wykonane z delikatnej koronki, dolna miska pokryta jednolitą mikrofibrą.Boczki biustonosza wykonane są z grubej dzianiny. Miseczkę od wewnątrz wykończono bawełną.
Stanik posiada pionowe fiszbiny boczne i nieodpinane ramiączka.
Materiał:
88% poliamid
8% bawełna
4% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 100E,100F,95F,75K,100B,100D,80I,75L,100G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 100E,100F,95F,75K,100B,100D,80I,75L,100G |
Sukienka Model 353 Black - Figl
- klasyczna sukienka
- wykonana z gładkiej tkaniny
- szerokie ramiączka
- dopasowany fason
- głęboki dekolt
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- kobieca sukienka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR TROPICAL PRINT 155395 - Converse
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model LS196 Grafit - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Brit Sausage / Kiełbasa White Fish & Potatoes - białe ryby z ziemniakami 6 szt. x 800g
Brit Sausage jest połączeniem kawałków mięsa i pasztetu. Wysoka zawartość mięsa (95%) zapewnia smakowitość i dobrą przyswajalność.
Kilka rodzajów smaków dla wybrednych psich smakoszy jest doskonałym dodatkiem do suchej karmy Brit.
Nie zawiera soi, genetycznie modyfikowanych składników oraz sztucznych konserwantów.
Brit sausage WitH WHite FisH & POtatOes
95% mięsa (w tym 8% mięsa z białej ryby, 4% ziemniaki, reszta mięso z kurczaka i indyka)
Delikatna karma, zawierająca bardzo wysoki procent mięsa bez dodatku zbóż, z zawartością białej ryby i ziemniaków.
Mięso białej ryby jest źródłem omega3 - nienasyconych kwasów tłuszczowych, które mają dobry wpływ na sierść Twojego psa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model ED019-3 Powder Pink - Ella Dora
Bardzo kobiecy fason sprawi, że każda z Was poczuje się w niej wyjątkowo.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 108 cm | 92 cm | 78 cm |
| 38 | 89 cm | 112 cm | 96 cm | 82 cm |
| 40 | 90 cm | 116 cm | 100 cm | 86 cm |
| 42 | 91 cm | 120 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Cynthia Black - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |


_oke_dog.jpg)