Dodatek mięczaków, skorupiaków i owadów stanowi źródło pełnowartościowego białka. Stymuluje kondycję, witalność i jest bardzo smaczny.
Skład: owoce, produkty pochodzenia roślinnego, nasiona, warzywa, zboża, mięczaki i
skorupiaki 4%, owady 4%, orzechy, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 4%, jaja i pochodne jaj 4%, oleje i tłuszcze, cukry, minerały, FOS.
Dawkowanie: mieszanka powinna stanowić max. 25% dziennej porcji pożywienia.
Opakowanie: Aroma Pack
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462004 |
Alpha Spirit Paluszki - kaczka - blister ( 4szt.)
Synonim wysokiej jakości życia Twojego psa oraz doskonały smak. Nagradzaj swojego psa zdrowym oraz naturalnym produktem!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mira Mirtillo M-412 Blue - Marko
Figi - komfortowo wiązane po obu stronach bioder, z wykończeniem, które nawiązuje do biustonosza.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up bez możliwości wyjęcia z modelu, dostępny we wszystkich rozmiarach
Wzorzysta tkanina
Ramiączka z broszkami, wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Pas do pończoch Niski Model V-6852 Blessing Ecru - Axami
~Polamid 73 %
Polyester 23 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Bawełniana damska modna bluzka TR1817_1 Pudrowy - Trand by GrandUA
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Różowy |
~Polamid 20 %
wełna 4 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 110 cm |
| M | 61 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Kamizelka Damska Model MOE183 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 74 cm | 106 cm |
| M | 74 cm | 102 cm |
| S | 74 cm | 100 cm |
| XL | 74 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Miriam thong White/Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz push-up TAVIA Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Model Various Mini 228/71 Grafit - Cornette
Męskie bokserki Various w bardzo delikatny sposób opinają pośladki, pozwalając nabrać im prawdziwie męskie kształty, jednocześnie nawet w najmniejszym stopniu nie krępując ruchów mężczyzny.
Cechy produktu:
- komfortowa guma w pasie
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- modny wzór w subtelne paski
Skład: 87% bawełna, 8% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Wendy M-502 Navy - Marko
Cechy kostiumu:
- Elegancki, dwuczęściowy kostium kąpielowy z tkaniny inspirowanej diamentami
- dekolt z gładką, ozdobną lamówką
- miseczki usztywniane, z dużym efektem push up tzw. \"2 x push\"- push up wyjmowany z modelu, dostępny w rozmiarach S, M, L
- zjawiskowo unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- konstrukcja proponowana na małe i średnie biusty
- fiszbiny dolne i boczne u podstaw miseczek
- obwód elastyczny, wiązany na plecach
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- figi wiązane po bokach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica Model 308 Pink - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Komplet LD 73 Affable black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 203 Navy - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model K303 Brown - Katrus
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Brązowy |
Sweter SWE096 Light Blue - MKM
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 96 cm |
| S | 58 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
TC2190-21 Kabel Ładowania USB 2019-21
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-21 |
TETRA Goldfish Gold Exotic - pokarm premium dla wszystkich złotych rybek 250ml
Masa netto: 75g/250ml
Tetra Goldfish Gold Exotic - dla zdrowia i dobrej kondycji - bogaty w karotenoidy, algi Spirulina i inne składniki pokarmowe wspomagające piękne, naturalne wybarwienie.
Lekkostrawny - ekstrudowane granulki są bardzo łatwe do zjedzenia , idealna, wysokiej jakości karma dla ryb zimnolubnych.
Zawiera formułę Clean & Cleaner oraz opatentowaną formułę Bio Active zapewniającą długie i zdrowe życie ryb.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753129 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753129 |
Fantastyczne bodystocking będące odważnym połączeniem pończoch i topu. Kreacja wykonana jest z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Dół topu jak i góra pończoch została ozdobiona kwiatowym wzorem. Całość bardzo kobieca i uwodzicielska. Pikantne rozcięcie odsłania uda i pośladki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S-L |
Piżama Damska Model Amelie 542 Blue - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-100 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |


_462004.png)