A, D3, C i E . Przysmak jest mieszanką różnego rodzaju orzechów: ziemnych, laskowych, migdałów,
kokosowych oraz pinii. Stymuluje kondycję, witalność i jest bardzo smaczny.
Skład: orzechy, nasiona, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty białkowe, minerały.
Dawkowanie: mieszanka powinna stanowić max. 25% dziennej porcji pożywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462003 |
Trixie Dekoracja do akwarium i terrarium - Drzewo
Są one łatwe do czyszczenia i nie wpływają na jakość wody. Skład dekoracji jest bezpieczny dla wody słodkiej i słonej.
Wymiary: 21,5cm x 14cm x 5cm x 10,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8828 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8828 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620090 |
KOBIECE SZPILKI BIANCA 4503-1OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620042 |
Versele Laga Ferret Nature dla fretki 750g
| Składniki analityczne | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Skład |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461373 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461373 |
Sukienka Model M085 Red - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
Rajstopy Model Daydream 60 den Melange - Fiore
Wzorzyste rajstopy z mikrofibry.
- kryjące, matowe
- wzór zanika w górnej części uda
- grubość 60 DEN
- rajstopy z dodatkowo wzmocnioną częścią majteczkową i palcową.
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- przędza oplatana dla zwiększonej trwałości
~Polamid 82 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
Body Model Scandalia Black - Obsessive
Takim szczegółom nie sposób się oprzeć:
- niezwykłe body w odważnym fasonie
- kombinacja miękkich, elastycznych paseczków i metalowych oczek (zero niklu ? NickelFree) łączy biustonosz i stringi
- body wiązane na szyi
- regulowane zapięcia na plecach umożliwiają świetne dopasowanie
- poziome paseczki z tyłu ? kusząco odkryta cała sylwetka!
- body wykonane z trwałych materiałów
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Azurrite M-447 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Nestor Pokarm dla dużych papug *Smaki* Selwa Amazoni z orzechami i bananami 700ml.
to specjalnie przygotowany z myślą o dużych papugach idealnie dopasowany i zbilansowany pokarm klasy PREMIUM. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i wymaganiami żywieniowymi ptaków.
Skład: kukurydza, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, groch, orzechy 6,5%, chleb świętojański, pszenica, sorgo, suszone banany 4%, kardi, owies, pestki dyni, gryka, słonecznik biały duży, fasola mungo, konopie, ryż paddy, granulat kukurydziany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bluzka Model BLU134 Parasolki Red/White - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 60 cm | 90 cm |
| 36 | 60 cm | 94 cm |
| 38 | 60 cm | 98 cm |
| 40 | 61 cm | 102 cm |
| 42 | 61 cm | 106 cm |
| 44 | 61 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
Sukienka wizytowa model 886 C pink - Margo Collection
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Różowy |
skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1577 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1577 |
Język niemiecki Deutsch Repetytorium tematyczno-leksykalne cz.2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Maria Rostek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Maria Rostek |
Sukienka Model SUK 123 Indygo - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 94 cm | 116 cm | 72 cm |
| 38 | 104 cm | 98 cm | 120 cm | 76 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 124 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 128 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Sandał JAPONKI GUMOWE CZARNE CK40P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Podkolanówki bezuciskowe Model Code 500 Muscade - Gabriella
Cienkie podkolanówki 15 DEN z szeroką, nieuciskającą gumką i widocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model T152 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 83/128 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 82/127 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 81/126 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 84/129 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 85/130 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
GORSENIA FIGI K 089 DONNA BIAŁY
Klasyczne figi damskie w zmysłowym wydaniu. Tył wykonany z gładkiej, połyskującej mikrofibry. Boczki, zachodzące na tył uszyte z delikatnej tiulowej siateczki. Z przodu wstawka z eleganckiego haftu na tiulu. Świetnie sprawdzą się również jako bielizna ślubna. Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester
Do kompletu z tej serii biustonosz, pas do pończoch, koszulka oraz peniuar
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL,M |
Bluzka Model K136 Ecru - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |


_462003.png)