opiekana w piecu kolba z mniszkiem lekarskim i warzywami liściastymi dla królików
oraz świnek morskich.
Stanowi idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały
i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża, nasiona, produkty przemysłu piekarskiego, miód, cukry, mniszek lekarski,
warzywa, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462077 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462077 |
TRAMPKI ESPADRYLE RÓŻOWE BB02P CHAMPAGNE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TETRA Betta AquaSafe 100ml-śr.do uzdatniania wody
uzdatnia wodę wodociągową natychmiast neutralizuje substancje szkodliwe dla ryb zapewnia czystą i zdrową wodę działa już po kilku sekundach od aplikacji może być stosowany przy hodowli wszystkich rodzajów bojowników
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193031 |
Sukienka Komplet Model 322 Ecru - Figl
- elegancki komplet damski składający się dwóch części - klasycznej bluzki i spódnicy.
- bluzka z rękawem o długości 3/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Over Zoo Balsam ochronny do opuszków łap i modzeli psa 50g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Doris Ardesia-Incas M-352 Grey/Orange - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 75D/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | L | D |
| 75D/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | M | D |
| 75E/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | L | E |
| 75E/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | M | E |
| 75F/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | L | F |
| 75F/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | M | F |
| 75G/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | L | G |
| 75G/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | M | G |
| 80D/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | L | D |
| 80D/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| 80E/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | L | E |
| 80E/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | XL | E |
| 80F/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 94-96 cm | L | F |
| 80F/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 94-96 cm | XL | F |
| 80G/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | L | G |
| 80G/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | XL | G |
| 85D/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 95-96 cm | XL | D |
| 85D/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 95-96 cm | XXL | D |
| 85E/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XL | E |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XXL | E |
| 85F/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XL | F |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XXL | F |
| 85G/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XL | G |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XXL | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Golf Model Farum 10022 Black - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Zestaw Figi Model Abricot EB007 Grey/Brzoskwinia - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| XL | 101-106 cm |
| XXL | 106-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Szary |
Figi Model VF-329 Sky Blue - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Hot Spice M-393 Orange - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Wiatrówka Beretta 90 TWO Full Metal 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 038478135005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 038478135005 |
Stringi Model Rozetta Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Rosyjska Lornetka Myśliwska Zikon 7x50 + Nakładki/Filtry + Pokrowiec + Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862203 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862203 |
Celownik Laserowy do Pistoletów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111715 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111715 |
Sukienka Model M091 Coral - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Oszczędzacz Energii Elektrycznej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415452 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415452 |
SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 1 (8,6 metra) Kulkowy Rollercoaster
O nie... Nic bardziej mylnego...
Spacerail to coś, czego jeszcze nie widziałeś.
Nazywasz się osobą oryginalną? Świetnie!
Podejmij wyzwanie i złóż swój własny tor kulkowy!
| Jak to działa?Cała konstrukcja wykonana jest z metalu, plastiku i żyłki. Połączenie wszystkich elementów finalnie daje wielki tor, po którym wędrują metalowe kulki. Zjeżdżają one przez pętle jedna za drugą aż dotrą do windy, która wiezie je na sam szczyt budowli gdzie zabawa zaczyna się od nowa. Spacerail to puzzle 3d, które wzbudzą Twoją kreatywność, ponieważ możesz budować konstrukcje według swojego uznania, nie koniecznie zgodnie z krokami zawartymi w instrukcji. |
| Poziom: | 1 |
| Długość toru po złożeniu: | 8600mm |
| Wiek: | od 8 roku życia |
| Wymiary opakowania: |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 232-1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 232-1 |
Spodnie Damskie Model MOE323 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 32 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 31 cm | 95 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 33 cm | 105 cm | 87 cm |
| XXL | 104 cm | 34 cm | 110 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
B Długość pleców 40cm
E obwód klatki 58cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_462077.png)