(powyżej 7-go roku życia). Chrupiące krokiety z dodatkiem kurczaka i indyka są bardzo chętnie
jedzone, a dodatek witamin, minerałów i substancji odżywczych zapewni dojrzałym kotom wszystkiego co potrzebne, aby cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 26%, indyk 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, celuloza, minerały, drożdże.
Analiza chemiczna: białko surowe 32%, tłuszcz surowy 9%, włókno surowe 2,5%,
popiół surowy 8%, wapń 1,1%, fosfor 1%, tauryna 0,4%.
Dawkowanie: wg załączonej tabeli.
Należy zapewnić kotu nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441067 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441067 |
Śnieżka spray niebieski MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL5015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL5015 |
MAELSON KLATKA - Soft Kennel 82 - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEALSON |
| Kod producenta | 7008E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEALSON |
| Kod producenta | 7008E |
"BezHasła" - Program Umożliwiający Dostęp do Zabezpieczonego Hasłem Komputera!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175209612 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175209612 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 158-2 Ola Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 94 cm | 92 cm |
| M | 100 cm | 90 cm | 88 cm |
| S | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 98 cm | 96 cm |
| XXL | 112 cm | 102 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Bluza Damska Model K093 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| XXXL | 106-110 cm |
| XXXXL | 109-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
TETRA TetraPro Algae-Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych wzmacniający odporność 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138827 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138827 |
BRIT Premium Cat Adult Salmon 8kg
Łosoś, mięso z kurczaka, kukurydza, ryż, białko drobiowe dehydrolizowane, gluten kukurydziany, tłuszcz drobiowy (konserwowany witaminą E), olej łososiowy, drożdże browarniane , suszone jabłka, substancje mineralne, naturalny smak, oligosacharydy manozowe, fruktooligosacharydy, DL-metionina, L-lizyna, ekstrakt z jukki Schidigera, witamina A, witaminy B12, B2, B1, B6, witamina D3, witamina E(alfa-tokoferol), niacyna, pantotenian wapnia, organiczna miedź, organiczny cynk, organiczny selen, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna,
białko 32%, tłuszcz 15%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2%, wapń 1,4%, fosfor 0,9%, witamina A 30 000 j.m, witamina D3 2 000 j/m, witamina E 600mg, miedź 22mg, cynk 39,5mg, magnez 0,6mg, selen 0,3mg
|
waga kota
|
2kg
|
4kg
|
6kg
|
8kg
|
|
dawka
|
52g
|
87g
|
118g
|
147g
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734998 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734998 |
Piżama Model Gracja Light Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |
ZOLUX Mastery Senior Longevity dla starszych kotów 3kg
? Wspiera układ odpornościowy
? Przedłuża życie
Kompletna, zbilansowana karma dla sterylizowanych kotów powyżej 10 roku życia. ? Umiarkowana zawartość minerałów, szczególnie fosforu i magnezu oraz odpowiedni poziom pH pomoże zapobiec tworzeniu się kamieni nerkowych u Twojego kota.
? Zwiększa odporność immunologiczną poprzez zawartość kwasów tłuszczowych (omega 3 i omega 6).
? Dzięki dokładnie zbilansowanemu poziomowi białek i tłuszczy oraz wzbogaceniu tej karmy w witaminę E Twój kot będzie cieszył się dłuższym życiem. SKŁAD: suszone mięso i ryby, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, białko kukurydzy, pszenica, pulpa buraczana, suszone jaja, strąki bobu, ryż łuskany, siemię lniane, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 60 % mięsa, ryb i jaj, czyli 29 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 11400 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 33 %, tłuszcze i oleje surowe 22 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 6 %, włókna spożywcze surowe 3 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400021 |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082B_B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Pluskwa Do Budynków, Aut... Ukr. w Papierosach+Cyfr. Odbiornik Do 1km.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160054 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160054 |
MOKASYNY Z DŻETAMI CV-359G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Naturalna myszka zrobiona w 100% z naturalnych elekmentów. Działa pobudzająco na kota, zachęca do zabawy. Całość myszki wykonana z prasowanej kocimiętki o intensywnym zapachu, ogon z naturalnego sizalu, a uszy z filcu.
Bawiąc się, kot może bez obaw o jego zdrowie oblizywać i obgryzać myszkę.
Wymiary:
ok 5,5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 345624.0 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 345624.0 |
TRAMPKI DAMSKIE BIAŁE B110-20 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sukienka dzianinowa K-041 Turquise - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brittany Dark Taupe M-393 Mokka - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory idealne na plażę
Broszka na środku biustonosza
Regulowane, odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-7101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-7101 |
GIMPET Malt Soft Extra - pasta likwidująca zatory przewodu pokarmowego 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gimpet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gimpet |


_441066.png)