W zestawie znajdują się :
- panewki ( tulejki ) górne
- panewki ( tuleje ) dolne
- zabezpieczenia uszczelniaczy
- oringi
Uwaga !!! Zestaw nie zawiera uszczelniaczy olejowych i pyłowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 38-6079 p2422 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | All Balls |
| Kod producenta | 38-6079 p2422 |
Ołówkowa sukienka w oryginalny wzór
Wiskoza 70%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356932717 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356932717 |
Bluzka o koszulowym kroju w kratkę z delikatnie falbaniastym dołem
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356200533 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356200533 |
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093175905 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093175905 |
Akumulator EXIDE YTX12-BS HONDA CB1100 X11
HONDA CB 1100 X-11 X - ELEVEN
Wysokiej jakości bezobsługowy akumulator firmy EXIDE
Akumultaory EXIDE są dostarczane na 1 -szy montaż do motocykli BMW
Technologia AGM pozwala montować akumulatory również w pozycji leżącej
Nowy akumulator trzeba zalać elektrolitem dołączonym do zestawu.
Po zalaniu i odczekaniu około godziny, akumulator jest gotowy do użycia.
Uwaga !!! Akumulator po zalaniu staje się w 100% akumulatorem bezobsługowym !!!
specyfikacja :
wysokość : 130 mm
długość : 150 mm
szerokość : 87 mm
napięcie : 12V
pojemność : 10 Ah
prąd rozruchu : 150 A
zastosowanie :
HONDA
CB 1100 X11 99-02r.
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> CB1100 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YTX12-BS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YTX12-BS |
37-2 Elegancka sukienka z krótkim rękawkiem - Granatowa
| Wymiary : | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Biust | 40 | 43 | 45 | 46 |
| Talia | 33 | 36 | 38 | 39 |
| Biodra | 38 | 43 | 47 | 48 |
| Dł. od paszki | 74 | 76 | 76 | 76 |
| Dł. od ramienia | 94 | 96 | 96 | 96 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 126 |
Masażer łechtaczki - Ovo S1 Rechargeable Lay On Vibrator Black & Gold
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OVO |
| Kod producenta | OV005C |
| EAN | 4053856998539 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OVO |
| Kod producenta | OV005C |
| EAN | 4053856998539 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902665489600 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902665489600 |
Fifty Shades of Grey - Linijka Spank Me Spanking Ruler
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 50 Shades of Grey |
| Kod producenta | SH035A |
| EAN | 5060057879313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 50 Shades of Grey |
| Kod producenta | SH035A |
| EAN | 5060057879313 |
Akumulator Exide YTX20CH-BS HONDA XL1000 VARADERO od 2003r.
XL1000 VARADERO od 2003 r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YTX20CH-BS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EXIDE |
| Kod producenta | YTX20CH-BS |
125-10 Sukienka KOŁO - dekolt łódka - CEGIEŁKA - MOCCA
LIMITED EDITION
| Wymiary : | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Biust | 38 | 40 | 43 | 45 | 48 |
| Talia | 33 | 35 | 38 | 40 | 43 |
| Biodra | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne | dowolne |
| Dł. od pachy | 69 | 71 | 72 | 73 | 73 |
| Dł. od ramienia | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 759 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | numoco |
| Kod producenta | 759 |
Elastan 30%
Poliamid 58%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839561965 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5902839561965 |
Olej + uszczelniacze olejowe lag KAWASAKI ER5
KAWASAKI ER-5
Zestaw składa się z wysokiej jakości oleju do zawieszenia Bel Ray
oraz uszczelniaczy olejowych firmy NAK.
Zestawy te stosujemy w naszym serwisie i możemy śmiało je polecić.
Zalecamy przy okazji wymianę uszczelniaczy pyłowych,
dzięki czemu uszczelniacze olejowe będą spełniać swoje zadanie bardzo długi czas.
skład zestawu :
- olej do lag Bel Ray Fork Oil 10W 1 litr
- uszczelniacze olejowe NAK ARI044 37x50x11
zastosowanie:
KAWASAKI
ER5 ER-5 - wszystkie roczniki
Kliknij na model poniżej i sprawdź jakie produkty posiadamy do Twojego motocykla
> ER5 <
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY + NAK |
| Kod producenta | Ari044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEL RAY NAK |
| Kod producenta | Ari044 |
Zestaw naprawczy kranika paliwa Kawasaki ZZR600 ZZR1100
Zestaw naprawczy do kraników paliwa firmy M.Line
W skład wchodzi:
- oringi
- śrubki
- uszczelka
zastosowanie:
KAWASAKI
ZZR 600 93 - 05 r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | M.LINE |
| Kod producenta | FCK-28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | M.LINE |
| Kod producenta | FCK-28 |
Tarcze sprężyny uszczelka sprzęgła Suzuki GSX-R 600 750 06-12r.
SUZUKI GSX-R 600 750
uszczelka - S410510008133
GSX-R 750 2006 - 2012 r.
Zdjęcie poglądowe !!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC + TRW |
| Kod producenta | CD3456 MEF151-6 8133 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NHC TRW |
| Kod producenta | CD3456 MEF151-6 8133 |
Mgieka do ciała - YESforLOV Intimate Mist
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YESforLOV |
| Kod producenta | YE023A |
| EAN | 3700444604143 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YESforLOV |
| Kod producenta | YE023A |
| EAN | 3700444604143 |
Film instruktażowy edukacyjny - Akcesoria erotyczne poprawiające seks
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alexander Institute |
| Kod producenta | AI007A |
| EAN | 1677070612861 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alexander Institute |
| Kod producenta | AI007A |
| EAN | 1677070612861 |
Sukienka do kolan z drapowaniem po boku i połyskującą nitką
Metalic 3%
Wiskoza 67%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356028786 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356028786 |
HECHT 5511 KOSIARKA SPALINOWA Z BOCZNYM WYRZUTEM DO TRAWY MOC 3,4 KM METALOWA OBUDOWA EWIMAX - OFICJ
Kosiarka spalinowa HECHT 5511 moc 3,4 KM, pojemność silnika 139 cm3, szerokość robocza 51 cm.
Kosiarka spalinowa HECHT 5511 wyposażona została w silnik HECHT OHV o pojemność 139 cm³ i mocy 3,4 KM. Dzięki stalowej obudowie noża kosiarka jest wytrzymała a jej waga wynosi 24,2 kg i do tego jest urządzeniem o małych rozmiarach i bardzo zwrotnym.
Urządzenie to charakteryzuje się szerokością cięcia wynoszącą 51 cm, posiada włącznik kabłąkowy. Wysokość koszenia regulowana jest w zakresie od 25 do 75 mm. Wyposażanoa jest w wyrzut boczny z zaślepką do mulczowania. Posiada powiększone koła o średnicy 7" przednie oraz 10" tylne. Wszystko to sprawia, że ta kosiarka idealnie nadaje się do ogrodów o powierzchni do 1000 m²
Kosiarka została wyposażona w silnik HECHT OHV 4-suwowy o pojemności139 cm3. Silnik posiada bardzo wysoki moment obrotowy wynoszący 7 Nm. Charakteryzuje się on bezawaryjnością, oszczędnością w spalaniu paliwa, bardzo dobrą jakością wykonania oraz łatwym rozruchem. Urządzenie przeznaczone jest do regularnego koszenia trawników, których powierzchnia nie przekracza 1000 mkw. Urządzenie posiada funkcje wyrzutu bocznego z zaślepką do mulczowania.
Ze względu na małą wagę oraz łatwość manewrowania idealnie nadaje się na trawniki z dużą obsadą drzew i krzewów oraz wszędzie tam gdzie trawniki poprzecinane są ścieżkami lub alejkami. Obudowa kosiarki wykonana została ze stalowej blachy malowanej proszkowo, dzięki czemu jest odporna na uderzenia kamyków i nie rdzewieje. Posiada centralną regulację wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm. Szerokość robocza urządzenia to 51 cm. Rozmiar kół przednich wynosi 7" natomiast tylne zostały powiększone do rozmiaru 10"
Zalety urządzenia:
- Metalowa obudowa gwarantująca wysoką odporność na uderzenia
- Silnik z dużym momentem obrotowym
- Wyrzut boczny z zaślepką do mulczowania
- Łatwa w manewrowaniu
- Lekka, składana rączka ułatwiająca przechowywanie i transport
- Koła ułatwiające pokonywanie przeszkód
Dane techniczne:
| Moc silnika wg normy SAE J1940 | 3,4 KM |
| Silnik | HECHT OHV 4-suwowy |
| Pojemność silnika | 139 cm3 |
| Max. moment obrotowy | 7 Nm |
| Starter elektryczny | Nie |
| Wyrzut boczny | Tak |
| Regulacja wysokości koszenia | 25-75 mm |
| Kółka na łożyskach | Tak |
| Waga | 24,2 kg |
| Mulczowanie | Tak |
| Edge Cutting | Nie |
| Napęd | Nie |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Kosz | Wyrzut boczny |
| Obudowa | metalowa |
| Zalecana powierzchnia koszenia | 1000 m2 |
| Średnica kół przód / tył | 7/10 cali |
Produkt jest fabrycznie nowy i zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.
W zestawie znajduje się :
- Kosiarka spalinowa
- Śruby montażowe
- Klucz do świecy
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Paragon fiskalny lub faktura VAT
- Oryginalne opakowanie
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT
GwarancjaWszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta
Realizacja zamówieńZamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę
14 dni na zwrotKonsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny
Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.
Gwarancja na produkty HECHT
Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta.
Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta.
Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.
PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HECHT CZECHY |
| Kod_producenta | 1847-uniw |
| EAN | 8595614919449 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HECHT CZECHY |
| Kod_producenta | 1847-uniw |
| EAN | 8595614919449 |
Elastan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093423808 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 5903093423808 |
Rozkloszowana sukienka z gipiurową górą
Poliuretan 5%
Tabela wymiarów [cm]:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356969362 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2502356969362 |


_38-6079-tuleje-pnewki-zawieszenia-cbr900-sc28-sc33.jpg)