+ 1x na nadgarstek) Magnetyczne.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511999 |
Sukienka Model 230107 Coral - Enny
Klasyczna sukienka wykonana z dekatyzowanej bawełny.
- modny krój
- dekolt w okrągły
- z tyłu subtelne rozcięcie i wiązanie
- delikatny krótki rękaw
- talia podkreślona wiązaniem
- długość midi
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, gładkiego materiału
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 101 cm | 92 cm | 96 cm |
| 38 | 107.5 cm | 105 cm | 96 cm | 100 cm |
| 40 | 109.5 cm | 109 cm | 100 cm | 104 cm |
| 42 | 111.5 cm | 113 cm | 104 cm | 108 cm |
| 44 | 112 cm | 117 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M150 Oliwka - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Zielony |
ELEGANCKI PORTFEL DAMSKI PF-M-86 CZARNY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TETRA Wafer Mix - pokarm dla ryb dennych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 489 Taylor White - Gaia
Klasyczny, a zarazem bardzo kobiecy biustonosz półusztywniany wykonany z połyskliwej mikrofibry w połączeniu z misternym haftem. Na szczególną uwagę zasługuje podwyższana konstrukcja (dolna część miseczki zasłania sutek), która zbiera biust do środka i idealnie go zaokrągla. Środeczek dokładnie przylega do mostka. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy składają się z dwóch elementów, z których jeden jest stabilny, a drugi wykonano z mikrofibry. Aby zapewnić komfort codziennego użytkowania biustonosza dół miski jest wyścielony od wewnętrznej strony 100% bawełną. Podwójne haftki z trzystopniową regulacją (w największych rozmiarach haftka jest trzyrzędowa) oraz fiszbiny we wszystkich rozmiarach są dodatkowym atutem tego biustonosza. Zastosowane ramiączka są odporne na rozciąganie, ozdobione na krawędziach delikatnym wzorkiem, a przy łączeniu z miską malutkimi kokardkami.
Do kompletu polecamy figi Taylor.
Elastan 11 %
~Polamid 55 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
TETRA Pond PlantaMin - nawóz dla roślin 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T154056 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T154056 |
9101-21 Tail Blade - Tylne Śmigło
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-21 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-21 |
Figi Model 112 White - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S66 Black - Nife
- elegancka sukienka
- wykonana z jednolitego materiału
- długi rękaw
- dekolt ciekawie wycięty
- długość za kolano
- klasyczna elegancja
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 98 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 110 cm | 102 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 111 cm | 106 cm | 94 cm | 80 cm |
| 42 | 112 cm | 110 cm | 98 cm | 84 cm |
| 44 | 113 cm | 114 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Piłka gumowa na lince 1 m
Zabawka wykonana z kauczuku naturalnego i sznurka. Spełnia podwójną rolę: uczy i bawi. Mocne wyżłobienia z boku zabawki umożliwiają łatwe pochwycenie jej przez pupila. Przeznaczona do intensywnej zabawy z psem.
kOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3304 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3304 |
Piżama Tour 35714-55X Niebiesko-granatowa - Henderson
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm cm | 98-102 cm cm |
| M | 98-102cm cm | 94-98cm cm |
| XL | 106-110cm cm | 102-106cm cm |
| XXL | 110-114cm cm | 106-110cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Stringi STRINGI LAGOON/S kremowo-turkusowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 84 cm | max 100 cm | 94 - 98 cm | max 86 cm |
| M | 82 cm | max 96 cm | 90 - 94 cm | max 82 cm |
| S | 82 cm | max 94 cm | 88 - 92 cm | max 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Sukienka wizytowa Model 980 Grenade Navy - Margo Collection
Polyester 64 %
~Viscosa 34 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Granatowy |
Sandał SANDAŁKI ESPADRYLE NA KOTURNIE RÓŻOWE 6823 PINK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Mirabelle Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Petmex Ucho wołowe białe pełne 10 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194588 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194588 |
Diversa Zestaw NanoLED 30 30 x 30 x 35 cm
| Długość : | 30 cm |
| Szerokość : | 30 cm |
| Wysokość : | 35 cm |
| Objętość : | 31 dm3 |
| Grubość : | 4 mm |
| Oświetlenie : | 7.2 W |
| Temperatura : | 6500 K |
W przypadku zamówienia akwarium przesyłką kurierską prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
Po stwierdzeniu ew. uszkodzeń natychmiastowe spisanie protokołu reklamacyjnego i poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku spisania protokołu reklamacja nie będzie uwzględniona.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Neon Podświetlany "OBIEKT MONITOROWANY".
Logo Kamery.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620017 |


_3114N.jpg)