| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773499 |
Sweter Damski Model MOE102 Black - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| L/XL | 90/74 cm |
| S/M | 90/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Piórko na patyku Fluffy Feeler
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0042 |
Profesjonalne Kajdanki Łańcuszkowe, Stalowe, Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415121 |
Nestor Pokarm dla dużych papug *Smaki* Selwa Amazoni z orzechami i bananami 700ml.
to specjalnie przygotowany z myślą o dużych papugach idealnie dopasowany i zbilansowany pokarm klasy PREMIUM. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i wymaganiami żywieniowymi ptaków.
Skład: kukurydza, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, groch, orzechy 6,5%, chleb świętojański, pszenica, sorgo, suszone banany 4%, kardi, owies, pestki dyni, gryka, słonecznik biały duży, fasola mungo, konopie, ryż paddy, granulat kukurydziany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Sukienka Stylowa sukienka z kołnierzem MM1042 Mint - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
Sukienka z tkaniny koszulowej GR1315 Dark Grey - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Mikro-Dyktafon/Rejestrator Dźwięku, Ukryty w Pendrive 8GB (pojemność 560h!) + Słuchawki + MP3..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905573415349 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905573415349 |
BOTKI DAMSKIE SZARE W305 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| 42 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | XL,M,S,2XL |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cornelia Martinica-Seppia M-321 Turkus/Brown - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Wiatrak Stojący USB + Zasilacz 230V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
Bazowa bluzka w modnych kolorach GR1296_1 Turkus - GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Miska podróżna silikonowa składana dla psa 2 L
Pojemność 2l
Średnica: 22 cm
Kolortyka losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25013 |
Koszula Damska Model M535 Wzór 58 Navy - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Zestaw: 3-Żołnierzyki, 2-Karabiny, Walizka i Akcesoria.
Zestaw: 3-Żołnieżyki, 2-Karabiny, Walizka z Akcesoriami.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415532 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415532 |
Sukienka Model Cleo 208 Gold - IVON
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Żółty |
Body Model BDV 094 Black - Vestiva
Polyester 23 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model Salma B-224 Malina - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Legginsy Klasyczne Model Annabell Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- z przodu wstawki z eco-skóry
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Quadrocopter Dron 2,4 Ghz MJX X401H Kamera FPV
| Radio 2,4GHzSterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest o wiele szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zastosowanie technologii 2,4GHz umożliwia sterowanie wieloma dronami w tym samym czasie. |
| Sterowanie z Pilota lub Smartfona - do wyboru, |
| Uruchomienie silników przyciskiem, |
| Trzymanie wysokości - barometr (drążek gazu ma neutralną pozycję na środku - zawis), |
| Tryb Headless - niezależnie od pozycji modelu sterowanie jest intuicyjne (drążek od siebie - odlatuje, do siebie - wraca), |
| Powrót w kierunku startu jednym przyciskiem, |
| Autonomiczne lądowanie - jednym przyciskiem. |
| W zestawie:Model X401H Kamera 0.3MPPilot 2,4GHzAkumulatorŁadowarkaZapasowe śmigłaOsłonki Instrukcja |
| Czas ładowania | ok 90 min. |
| Czas latania: | ok 6-8 min. |
| Radio: | 2,4GHz |
| Kamera: | 0.3MP |
| Pakiet: | 7.4 V 350 mAh li-po |
| Ilość kanałów | 4 |
| Zasięg: | ok 70m |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X401H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X401H |


_3289N.jpg)