Stosowana przez dłuższy czas pozwala wykluczyć alergeny, na które mogła wystąpić reakcja uczulewniowa i przez eliminującą dietę odnaleźć przyczynę nietolerancji pokarmowej.
Charakterystyka karmy Trovet VPD Venison Potato Diet:
źródło białek zwierzęcych: 100% dziczyzny,
źródło węglowodanów: 100% ziemniaki,
Trovet VPD Venison Potato Diet nie zawiera:
laktozy,
białka sojowego,
mąki glutenowej,
Jest:
lekko strawna,
o bardzo lubianym przez psy smaku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Kod producenta | . |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Kod producenta | . |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,65I,65J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,65I,65J |
Czółenka KBZJ-01 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M575 Fuksja - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
~Polamid 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 76 cm | 152 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Fioletowy |
Figi Model Bella 045 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Gorset Model Talia Plus Beife - Mitex
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| XXXL | 113-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor |
SKŁAD MATERIAŁOWY:
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 35cm, talia 35cm, długość rękawa 46cm, dlugość 82cm
M - biust 37cm, talia 37cm, długość rękawa 47cm, długość 83cm
L - biust 39cm, talia 39cm, długość rękawa 48cm, długość 84cm
XL - biust 41cm, talia 41cm, długość rękawa 49cm, długość 85cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Nocnik Autko 3w1 z dźwiękami- nocnik, krzesełko, podstawka Przecena
Choć to tylko nocnik, pełni niezwykle ważną rolę w procesie nauki samodzielnego korzystania z toalety i dbania o czystość. Twoje dziecko z pewnością chętnie będzie korzystać z tego urządzenia, które wyglądem i funkcjonalnością daleko odbiega od tradycyjnych i, przyznajmy to szczerze – nudnych nocników. Super prezent!Zastanawiasz się, co sprezentować dziecku? Nocnik to wcale nie jest zły pomysł i na pewno ucieszy rodziców. W końcu nie dasz maluchowi zwykłego nocnika, ale nocnik Samochód – muzyczny nocniczek, idealny do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Czystość pierwsza klasaEstetycznie wykonany nocnik posiada wygodne, wyprofilowane pod pupę malucha siedzisko oraz wyjmowaną wkładkę, ułatwiającą czyszczenie.
| Zawartość zestawu:muzyczny nocnik Samochódoryginalne, estetyczne pudełko |
| Wewnętrzna szerokość krzesełka: | ok. 26,5 cm |
| Wysokość całkowita krzesełka: | ok. 44 cm |
| Długość boków: | ok. 41cm |
| Wysokość boków: | ok. 28 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 58799 przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 58799 przecena |
24 x ANIMONDA GranCarno Adult MIX puszki 400g
Analiza: białko 10%, tłuszcz 7%, błonnik 0,5%, popiół 1,6%, zawartośc wody 78%, Witamina D3 200 j.m., Witamina E 60mg
W zestawie 24 puszki różnych smaków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model B058 Black - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eco-Qi White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
ZAMSZOWE SZPILKI CANDY SHOP LEI-90 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model A157 Blue - awama
- wizytowa sukienka
- asymetryczny dekolt
- góra dopasowana, dół rozkloszowany
- z przodu pionowe przeszycia
- model zapinany z tyłu na suwak
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Model Adela III Nair Pink - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Różowy |
Bądź jak Borys i nie tylko.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415450 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415450 |
Trixie Miska podróżna składana 2,1 L
Szczegóły:
- łatwo i szybko się składa
- zajmuje bardzo mało miejsca
- łatwa w czyszczeniu
- wykonana z nylonu
Wymiary:
- pojemność 2.1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2489 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2489 |
Bokserki Model Digit 34270-59X Navy - Henderson
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Diva Black - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |


_67afe5ed66db808bfd851293bffcd94_4448.jpg)