Specjalnie opracowana w celu zmniejszenia nietolerancji na pewne składniki pokarmowe, a tym samym wyeliminowania alergii pokarmowej.
Trovet RRD Rabbit Rice Diet to wyselekcjonowane:
źródła białek,
węglowodanów,
niezbędnych kwasów tłuszczowych.
Skład:
zboża (100 % ryż) , mięso (100 % mięso z królika), oleje i tłuszcze, składniki mineralne i witaminy.
Analiza:
białko 22%, tłuszcz 14%, włókno 2% , popiół 6,5 % , wilgoć 9.0 %,
Ca 1,1%, P 0,9 %, Na 0,3 %, K 0,57 %, Zn 195 ppm, Cu 25 ppm,
kwas linolowy 2,2 %, witamina A 20,000 IU / kg , witamina D 3 2,000, IU / kg,
witamina C 200 mg / kg , mWitamina E 200 mg / kg , betaina 0,1 %, inositol 0,01 %, biotyna 0,5 ppm.
Porady żywieniowe:
żywienie karmą Trovet RRD jest zalecane od 3 do 8 tygodni lub według opinii lekarza weterynarii,
zwierzęciu należy zapewnić stały dostęp do miski z czystą i świeżą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Paris Royal Blue M-375 Błękit Królewski - Marko
Dwuczęściowy kostium ze stałym wypełnieniem ala push up
Z dolnymi i bocznymi fiszbinami
Doskonały na mały i średnie biusty
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący
Odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wzorzysty biustonosz
Wiązane figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 77-81 cm | 92-98 cm |
| M | 88-94 cm | 74-78 cm | 86-88 cm |
| S | 82-90 cm | 71-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 96-102 cm | 80-84 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE258 Ecru - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 90 cm | 78 cm | 72 cm |
| M | 93 cm | 86 cm | 74 cm | 68 cm |
| S | 93 cm | 82 cm | 72 cm | 66 cm |
| XL | 93 cm | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model SUK 124 Navy - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 102 cm | 94 cm | 93 cm |
| 38 | 81 cm | 106 cm | 98 cm | 97 cm |
| 40 | 82 cm | 110 cm | 102 cm | 101 cm |
| 42 | 83 cm | 114 cm | 106 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model MOE322 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 59 cm | 102 cm |
| M | 58 cm | 97 cm |
| S | 57 cm | 92 cm |
| XL | 60 cm | 107 cm |
| XXL | 61 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L256 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 118 cm | 98 cm | 108 cm |
| M | 82 cm | 114 cm | 94 cm | 104 cm |
| S | 82 cm | 110 cm | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
GF Kurtka niebieska SOFTSHELL U71/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
NIKE ROSHE ONE 599728-410 Niebieski - Nike
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nike |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nike |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Bogna k.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
9101-13 B Blade Main Motor Unit - Silnik
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-14 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Nadia B4 Red/Cream - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Model Neon 010/48 Gift Box Black - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Torba na Laptopa/Notebooka do 15".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
Sukienka Model Tama 10558 Green - Click Fashion
Polyester 43 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
DAKO-ART Coctail owocowo-różany dla gryzoni 75g karton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Koszulka nocna CAMPI Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN Golden Retriever 12kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kąpielówki Model Jason2 M-108 Black/Light Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Figi Model V-5893 Meteorite Black/Gold - Axami
Zwodniczo skromne figi Meteorite zaskakują niezwykle seksownym tyłem. Przejrzysty tiul, oraz zmysłowy, złocisty ażur koronki ujawnią jedynie skrawek tajemnicy od Ciebie zależy, czy zechcesz ujawnić więcej. Awangardowy krój zapewni niepowtarzalne i namiętne odkrycia
~Polamid 92 %
~Polietylen 1 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |


_7bcde9f7063dca95fd48b65564df38f_4445.jpg)