Trovet Mobility & Geriatrics to kompletna karma dla starszych psów, wspomagającą układ ruchu i prawidłowe funkcje życiowe.
Podając Twojemu pipilowi karmę Trovet Mobility & Geriatrics ograniczysz:
zapalenie kości i stawów, schorzenie występujące u psów 5-letnich i starszych,
osteoarthritis, która powoduje trwałe uszkodzenie i zniszczenie chrząstki stawowej i kości.
Trovet Mobility & Geriatrics zawiera wiele składników które korzystnie wpływają na układ stawu zapobiegając jego uszkodzeniu.
Skład:
hydrolizat żelatyny, naturalna glukozamina i chondroityna ( małże i kraby ), olej ryb i rośliny lecznicze o działaniu przeciwzapalnym i przeciwreumatycznym ( żywica Boswellia, wyciąg z morwy ),
przeciwutleniacze ( ekstrakt z winogron, zielona herbata, witamina E ).
Obniżona wartość energetyczna diety i dodatek L-Carnityny zapewniają odpowiednią wagę psów.
Obniżona zawartość białka i fosforu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kamieni w nerkach.
Analiza:
białko 18%, tłuszcz 13%, włókno 4%, popiół 4,6%, wapno 0.62%,
fosfor 0.55%, sód 0.20%, potas 0.80%, witamina A 20,000 IE/kg,
witamina D3 2,000 IE/kg, witamina E 500 mg/kg, energia(ME) 14.6 MJ/kg.
Opakowanie: 12,5kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | XL,M,S |
Sukienka Model A201 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Granatowy |
USZCZELKA POMPY WODNEJ URSUS 4512 , 4514 , 36867197
Numer do celów porównawczych :
36867197
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636867197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636867197 |
Sukienka Komplet Model 322 Brown - Figl
- elegancki komplet damski składający się dwóch części - klasycznej bluzki i spódnicy.
- bluzka z rękawem o długości 3/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Szalik Damski Model 02 Navy - Kamea
SZALIK 02 to prosty a zarazem niepowtarzalny i stylowy szalik.
- został wykonany z ciepłej przędzy w modnym kolorze,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
Seksowna bluzka w ciekawym stylu MM2052 Black - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Dzienno-Nocny Noktowizor Cyfrowy Night Hunter 1-30x50 + Zapis HD + Współpraca z RTV itd.
Wysokiej Jakości Dzienno-Nocny Noktowizor Cyfrowy Night Hunter
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902757866909 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902757866909 |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD 94X92E ,1958 ,17623
Numery do celów porównawczych:
94X92E
1958
17623 BENFORD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17623AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17623AE |
VITAPOL Piasek do terrarium 5,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4061 |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Francodex Spray zachęcający z kocimiętką dla kociąt i kotów 200 ml
Wychowuje w delikatny sposób. Wyprodukowano we Francji.
Składniki pochodzące z upraw ekologicznych SKŁAD: AQUA – NEPETA CATARIA FLOWER WATER – HAMAMELIS VIRGINIANA FLOWER WATER* (* składnik pochodzący z upraw ekologicznych) WŁAŚCIWOŚCI: Spray z kocimiętką wywoła przyjemne odczucia i ożywienie Twojego kota. Wystarczy, że rozpylisz go na jego zabawkach, koszyku, drzewku, w transporterze… lub każdym innym miejscu, w którym chcesz, żeby Twój kot się bawił, czuł się dobrze i był pogodny. SPOSÓB UŻYCIA: Rozpylić na zabawkach i przedmiotach kota w celu pobudzenia jego instynktu do zabawy i we wszystkich miejscach, w których chcesz, żeby czuł się dobrze. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza — pokaż opakowanie lub etykietę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170320 |
| EAN | 3283021703205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170320 |
| EAN | 3283021703205 |
MIKITA Fosfo Vit Megavit - preparat witaminowo - mineralny dla psów 150tab
Karma uzupełniająca witaminowo-mineralna dla psów
100g zawiera:
wit. A -100000 j.m., wit. D3 -10000 j.m., wit. E - 0,25 g, wit. C -1 g, wit. B1 -10 mg, wit. B2 - 37 mg, wit. B6 - 4,9 mg, wit. B12 - 0,1 mg, wit. K3 -18,5 mg, wit. H (biotyna) - 0,05 mg, kwas nikotynowy - 0,2 g, pantotenian wapnia - 0,06 g, wapń - 20 g, fosfor - 10 g, magnez - 1 g, żelazo - 500 mg, miedź - 80 mg (siarczan miedzi pięciowodny), kobalt - 25 mg, cynk - 50 mg, mangan - 50 mg, z przeciwutleniaczem E320, E321.
Składniki:
fosforan dwuwapniowy, węglan wapniowomagnezowy, drożdże piwne, serwatka, sacharoza.
Megavit Fosfo Vit to mieszanka fosforanu wapnia, witamin i soli mineralnych, odpowiednio zbilansowanych i zestawionych tak, aby pokryć zapotrzebowanie organizmu w okresie wzmożonego wzrostu i rozwoju. Podawanie regularne uzupełnia niedobory witaminowo-mineralne, dostarcza witamin, zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój szczeniąt, wzmaga apetyt, podając sukom ciężarnym i karmiącym chroni przed nadmiernym odwapnieniem organizmu.
Wskazania:
Szczególnie poleca się podawać szczeniętom po rozpoczęciu dokarmiania, w okresie intensywnego wzrostu, młodzieży, matkom ciężarnym i karmiącym.
Dawkowanie:
1 tabl./20 kg c.c. dziennie.
Opakowanie:
150 tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620049 |
Sandał Japonki Model LS069 Beige - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.2 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model SD20 Jeans - Nife
Polyester 32 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107 cm | 26 cm | 86 cm | 74 cm |
| 36 | 108 cm | 27 cm | 90 cm | 76 cm |
| 38 | 109 cm | 27 cm | 94 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 28 cm | 98 cm | 84 cm |
| 42 | 111 cm | 29 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model B62 1221 Orange - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra TURBO 500(n)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109736 |
| EAN | 5,90554E+11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109736 |
| EAN | 5,90554E 11 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Nelly Caraibi M-453 Morski - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z gładkim biustonoszem i figami w paski
- z najnowszej kolekcji Lato 2018
- w ślicznej kolorystyce doskonałej na plażę
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- biustonosz o usztywnianych miseczkach, z wypełnieniem push up- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- boczne fiszbiny
- konstrukcja na małe i średnie biusty
- idealnie zbiera, przybliża ku sobie i zmysłowo optycznie powiększa piersi
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane- obwód zapinany na plecach na klamerkę
- kontrastowe lamówki
- figi w stylu brazylijskim, wiązane po bokach
- należy je mocno pociągnąć ku górze bioder aby seksowny krój kusząco ozdobił pośladki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 89-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 86-88 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-85 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Superia Beige - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-84 cm |
| M | 64-74 cm |
| S | 56-64 cm |
| XL | 84-94 cm |
| XXL | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Pro Duo 32GB
Właściwości:
• dostępne pojemności: 2 GB do 32 GB
• zaawansowana ochrona danych z wykorzystaniem
Access Control Function i technologii MagicGate™
• szerokie zastosowania (fotografia, telefonia komórkowa,
konsole do gier)
• 5 lat gwarancji


_3332fb9815bb3da253bf5781cbb2f63_4430.jpg)