Jako jedyne źródło białka Trovet LRD zawiera:
mięso jagnięce,
ryż.
Brak jest w tej karmie:
produktów mlecznych,
glutenu,
laktozy,
jest chętnie zjadana przez psy.
Skład:
mięso z jagniąt (pow. 40 %), ryż , tłuszcz zwierzęcy , olej rybny,
olej sojowy, minerały, witaminy, wysuszone drożdże piwne, przeciwutleniacze BHT i BHA.
Trovet LRD nie zawiera:
sztucznych substancji koloryzujących,
smakowych,
zapachowych.
Analiza:
białka 20%; tłuszcz 14%; włókno 1%, popiół 7%, wilgotność 9%,
witamina A 25 000 IU/kg, witamina D 2 000 IU/kg, witamina E 100.00 mg/kg.
glutenu,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Valeria M-220 Dark Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
GF Kurtka granatowa z stójką U17/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
łącznik, tulejka frezowana 10 frezów do przedniego napędu ref. 5199243
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5199243 |
| EAN | 5199243 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5199243 |
| EAN | 5199243 |
Piżama Damska Model Nora 2124 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Tail Rudder Component FT012-4 Elementy Steru
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Botki Model JK25 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
- skład surowcowy:70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1404 |
ADIDAS ZX FLUX ADV J S76253 Niebieski - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Niebieski |
Brak anteny w zestawie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100 nadajnik 40 lub 27 MHz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100 nadajnik 40 lub 27 MHz |
Tshirt Damski Model K236 White - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone z termostatem 150W/100-150l
| Nazwa produktu | AQn 150 | AQn 200 | AQn 250 | AQn 300 |
| Kod produktu | 103183 | 103184 | 103235 | 103236 |
| Moc (W) | 150 | 200 | 250 | 300 |
| Długość (cm) | 31 | 31 | 37 | 37 |
| EAN | 5905546090209 | 5905546090216 | 5905546090223 | 5905546090230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103183 |
Komplet Model Sarena Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluza sportowa z miękkiej podwójnej dzianiny GR1321 Blue - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
S032-06 Main Blade - Komplet Piór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S032-07 |
stringi LD 120 Wild Orchid black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
8in1 Woreczki na odchody Poop Patrol Pet Waste Bags Refill 6 rolek
Zawiera 6 rolek, każda po 15 woreczków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104810 |
| EAN | 4048422104810 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104810 |
| EAN | 4048422104810 |
Bluzka Model Greta Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |


_gfx55e39f296afb764b975a24b8598a52bd.jpg)