Karmę Trovet HLD Hepatic można podawać dla kotów osłabionych (np. po zabiegach chirurgicznych).
Nie zawiera niestrawnych:
cukrów,
glutenu ,
pszenicy,
białka sojowego.
Zawiera:
podwyższony poziom witamin z grupy B,
lecytyny,
choliny,
cechuje się wysoką smakowitością.
Skład:
mielona kukurydza, mięso z kurcząt (pow. 40 %), ryż, owies,
kazeina , olej rybny, tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, pulpa buraczana,
minerały, witaminy, wysuszone drożdże piwne, przeciwutleniacze BHT i BHA.
Nie zawiera:
sztucznych substancji koloryzujących,
smakowych,
zapachowych.
Analiza:
białka 30,50 %, tłuszcz 15,00 %, włókno 1,00 %, popiół 6,00 %,
wilgotność 9,.00%, witamina A 20 000 IU/kg, witamina D 2 000 IU/kg,
witamina E 200.00 mg/kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Sandał ZAMSZOWE SZPILKI Z WIĄZANIEM 1260-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Certech Pochłaniacz zapachów morski 450 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14003 |
Sukienka Model K 312 XXXIII Amarant - Spektra
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 110 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model L047 Dark Flowers - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 67 cm | 94 cm |
| S | 66 cm | 89 cm |
| XL | 69 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K304 Beige - Katrus
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE MIĘTOWE LZ-9835 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model S011/8961 Cappuccino - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model MOE088 Red - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 92 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| S | 58 cm | 84 cm |
| XL | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model BLU133 Ecru - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 61 cm | 86 cm |
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 61 cm | 94 cm |
| 40 | 62 cm | 98 cm |
| 42 | 62 cm | 102 cm |
| 44 | 62 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Halabarda Kultury Chińskiej z XVII w.- Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415663 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415663 |
KLAPKI FUTRZANE Z USZKAMI FUKSJA LS-02 FUCHSIA - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TETRA Cichild Flakes XL 10L - duże płatki dla pielęgnic
Opakowanie zawiera 10l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201415 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201415 |
Gorsenia biustonosz k 134 amore mio
Biustonosz Gorsenia K134 Amore Mio Usztywniany. Biustonosz usztywniany, pięknie zbierający biust do przodu. Uszyty z delikatnej, elastycznej, śmietanowej dzianiny w połączeniu połyskującą satyną, ozdobiony uroczym haftem w kolorze gołębiej szarości. Po środku, między miseczkami śliczna kokardka ozdobiona przywieszką. Ramiączka nie odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Haftki dwu- i trzy- rzędowe odpowiednie do rozmiaru. Po bokach zastosowano fiszbiny pionowe.
Do kompletu polecamy klasyczne figi K135 lub stringi K136.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 80E,65E,65G,65H,80F,75G,80G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 80E,65E,65G,65H,80F,75G,80G |
Bluzka Model K378 Pink - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Różowy |
Filtr oleju HENGST odpowiednik 2.4419.340.0/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hengst |
| Kod producenta | 2.4419.340.0/10, 2.4419.340.0, 24419340010 |
| EAN | H208W01 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+2.4419.340.0%2F10 |
| Długość | 140 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hengst |
| Kod producenta | 2.4419.340.0/10, 2.4419.340.0, 24419340010 |
| EAN | H208W01 |
| Zastosowanie | Filtr oleju 2.4419.340.0/10 |
| Długość | 140 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 17 |
Sukienka Model A100 Pink - awama
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 131-2 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 88 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 86 cm | 90 cm | 80 cm |
| XL | 98 cm | 100 cm | 90 cm |
| XS | 82 cm | 82 cm | 72 cm |
| XXL | 102 cm | 104 cm | 94 cm |
| XXXL | 108 cm | 108 cm | 100 cm |
| XXXXL | 116 cm | 116 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Rajstopy Model P105 20 DEN Black - MissO
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MissO |
| Kolor | Czarny |
Oryginalny Masażer ABG + Żel i Akcesoria.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741534200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741534200 |


_gfx66584484ada4427ff7fd89d4bf0edde1.jpg)