Stosowana przez dłuższy czas pozwala wykluczyć alergeny i przez eliminującą dietę odnaleźć przyczynę nietolerancji pokarmowej.
Trovet DPD Duck Potato Diet to:
źródło białek zwierzęcych: 100% mięsa kaczki,
źródło węglowodanów: 100% ziemniaki.
Trovet DPD Duck Potato Diet nie zawiera:
laktozy,
białka sojowego,
mąki glutenowej. Jest: lekko strawna, o bardzo lubianym przez psy smaku. Stosowanie: Zaleca się podawanie od 3 - 8 tygodni. Kiedy objawy alergii pokarmowej znikną TROVET Intestinal może być podawane zwierzęciu do końca jego życia jako pełnowartościowy pokarm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Sukienka Model Asia 134-3 Beige - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 88 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 84 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| XL | 100 cm | 92 cm | 92 cm |
| XS | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| XXL | 104 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Sandał JAPONKI Z PIRAMIDKOWYMI ĆWIEKAMI DD26 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
JRS Pet\'s Dream Universal 5l.- drewniany żwirek dla zwierząt
Doskonale wchłania wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Zalety żwirku:
-Ulega biodegradacji
-Nie zawiera substancji chemicznych
-Nie pylący
-Produkowany z drzew iglastych
-W 100 % ekologiczny
Sposób użycia:
czystą kuwetę napełnić 3 cm warstwą żwirku. Zużytą ściółkę należy systematycznie wymieniać, usuwać stałe nieczystości. W razie potrzeby należy wymienić całą zawartość kuwety.
Waga 3,2 KG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
TRIXIE Szampon pielęgnacyjny dla psów długowłosych 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2901 |
Piżama Model PM.9446 - Dn-nightwear
- rękaw krótki typu kimono
- dekolt okrągły
- przód zdobi haftowana róża
- krótkie spodenki
- w pasie wygodna gumka
- piżama ozdobiona jest czerwonymi lamówkami
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Mocowanie Silnika Intruder X30-19
Numer katalogowy: X30-19
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-19 |
CHABA Smycz skórzana 12mm / 130cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Komplet Model Alexandra Black - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Bluzka kimonowa z srebrnymi koralikami 282C Blue - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 52 cm | 118 cm |
| M | 50 cm | 114 cm |
| S | 50 cm | 110 cm |
| XL | 54 cm | 122 cm |
| XS | 50 cm | 108 cm |
| XXL | 56 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
PORTFEL DAMSKI Z ĆWIEKAMI PF-M-203 CZERWONY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Suienka K322 Black - Katrus
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 4, długość od szyi do ogona 30cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Rose Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Stringi Model 1587/S Snake - Ava
- wykonane z połączenia siateczki z wzorzystą dzianiną
- z przodu i z tyłu wstawka z dzianiny z wężowym motywem
- boczki wykonane z siateczki
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Over Zoo Relaxin zawiera naturalne wyciągi roślinne - działa uspokajająco 30 tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
GF Peleryna czerwona odblask H11/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spódnica Model S008 Red - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 60 cm | 96 cm | 78 cm |
| S | 59 cm | 92 cm | 74 cm |
| XL | 62 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Donaldson P771550 Filtr powietrza zewnętrzny 2.4249.131.0, 242491310
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | 2.4249.131.0, 242491310 |
| EAN | P771550 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | 2.4249.131.0, 242491310 |
| EAN | P771550 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Bluza Damska Model B021 Popiel - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
CHABA Obroża skórzana puklowana 10mm / 30cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_gfxb8f38a26cf02e28785c117085c68d42a.jpg)