| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Piżama Komplet Model Ronda satyna Black - Kalimo
Styl:
- dopasowany do odpowiednich partii ciała
- zapewniający wysoki komfort noszenia
- zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
- zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
- całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 37 cm
całkowita długość szortów po szwie bocznym: 17 cm
Materiał:
- wysokogatunkowa , mięsista satyna
- odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
- delikatna, miękka koronka
- wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
- regulowane narami
- odcięcie gumką na lini bioder
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
TETRA Tetratec CR 400/600/700/1200/2400 - pierścienie ceramiczne
Dla aktywnego filtrowania wkład powinien być wymieniany co 2-4 tygodnie.
Wkład przed użyciem wypłukać w ciepłej wodzie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145573 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145573 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Wiki Składnana Ocynk 47,5 x 27 x 43,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P036 |
Sandał SANDAŁKI ORIENTALNE RÓŻOWE LT92 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb 7 x 6 cm
Wymiary: 7 x 6 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8000 |
Sweter Lekki asymetryczny kardigan GR1162 Black - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok PODOMKA ALEGRANZA (wiskoza) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 72 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 72 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 72 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 72 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M510 Black/Ecru - Figl
- stylowa sukienka
- wykonana z miękkiej bawełny
- okrągły dekolt
- sukienka wkładana przez głowę
- po bokach kieszenie
- góra wykonana z ciekawej wzorzystej dzianiny
Materiał: 95% bawełna, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model M398 Grey - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model 40006 Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006 |
Sweter model 30047 Cream - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 51 cm | 41 cm | Szer. na plasko:55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Kamera/Rejestrator Samochodowy HD!! z Wyświetlaczem LCD 2,5''+ 6 Diod IR...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415588 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415588 |
Sukienka Asymetryczna sukienka oversize TR1848 Blue - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Plastikowy domek dla chomika 16 x 14 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61341 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61341 |
Komplet Model Satinia robe Black - Obsessive
Szlafrok Satinia ze szczegółami:
- uszyty z połyskującego materiału
- magnetyzujący, szary kolor
- wiązany szerokim paskiem łatwo rozpakować prezent!
- rękawki 3/4 z elegancką ozdobą z czarnej gipiury
- w komplecie stringi
- delikatna, miękka tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model ABK0090 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor |


_supervit_mini_granulat.jpg)