| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
BUTY SPORTOWE RÓŻOWE BK367 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Zestaw Przetrwania Gerber Bear Grylls Basic.
Bear Grylls Basic.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414915 |
Sukienka Model B065 Black - BE
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 134 cm | 122 cm | 112 cm | 108 cm |
| L/XL | 133 cm | 116 cm | 106 cm | 102 cm |
| S/M | 132 cm | 110 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE336 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 98 cm | 84 cm |
| M | 99 cm | 99 cm | 93 cm | 79 cm |
| S | 98 cm | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| XL | 101 cm | 109 cm | 103 cm | 89 cm |
| XXL | 102 cm | 114 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Szorty CAMPI White/Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Skład materiału: poliester 65%, wiskoza 30%, lycra 5%
podszewka : poliester 100 %.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Angielski. Gramatyka. Praktyczne repetytorium z ćwiczeniami i tabelami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sukienka z nowoczesnej tkaniny garniturowej GR1181 Musztarda - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Keyboard Organy - Mikrofon, Zasilacz, USB MQ-806
Z mikrofonem i funkcją nagrywania sekwencji dźwiękowych
Estetycznie i solidnie wykonane, kierowane głównie do najmłodszych.
Edukacyjna zabawka za odpowiednią cenę.
Wielofunkcyjne organki/keyboard przygotowane specjalnie dla najmłodszych wirtuozów.
Duże kolorowe klawisze funkcyjne, przeróżne odgłosy perkusji.
Produkt zapewnia godziny zabawy, nauki i edukacji.
Pozwala na rozwinięcie drzemiących talentów u Twojego dziecka.
Z myślą o najmłodszych keyboard został zaprojektowany tak aby nie stała się krzywda.
Miękki skok klawiszy zapewnia komfortową grę dla delikatnych rączek u dzieci.
Nie zawiera ostrych krawędzi i nie naraża na niebezpieczeństwo.
Daj swojemu dziecku możliwość wykazania się i kształcenia swojej wyobraźni.
Małe dzieci szczególnie przykuwają uwagę do przeróżnych odgłosów z otoczenia.
Organki pozwolą mu lepiej poznać wartości dźwięku.
Zaczną zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły i będą
kształtować swoją kreatywność i wrażliwość.
| DANE TECHNICZNE: 54 klawisze 6 piosenek demo 10 tonów 10 rytmów różne rodzaje perkusji funkcja nagrywania fukcja uczenia sie ekekty dźwiękowe |
|
| mikrofon w zestawie funkcja chord funkcja fill-in wyświetlacz LCD kontrola głóśności i tempa regulacja tempa |
Mikrofon sprawi, że będzie można zabawić się w karaoke
a opcja nagrywania umośliwi skomponowanie własnych utworów
| PARAMETRY: Długość: 695 mm Szerokość: 230 mm Wysokość: 88 mm |
|
|
W ZESTAWIE:
Organy MQ 806
Zasilacz Oryginalne opakowanie Mikrofon |
IDEALNE NA PREZENT!!!
WSZYSTKIE ZABAWKI SĄ
SPRAWDZONE I POSIADAJĄ CERTYFIKAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ806 USB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ806 USB |
Piżama Komplet Model Q181 Orange - Miran
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miran |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miran |
| Kolor | Pomarańczowy |
TOREBKA DAMSKA TB-S-60 CZARNY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
8in1 Delights Strong Bone S - sprasowane kości do żucia z mięsem z kurczaka 1 szt.
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- głudotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- tylko 2% tłuszczu
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T110729 |
| EAN | 4048422110729 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T110729 |
| EAN | 4048422110729 |
ZOLUX Obroża NIGHT FISH 30cm/10mm kol.różowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510025rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510025rs |
AQUA EL Zestaw akwariowy ReefMax 3x24W
Zbiornik o pojemności 105 l z profi lowaną szybą przednią. Unikalna pokrywa oświetleniowa wyposażona w trzy świetlówki T5 o mocy 24 W oraz błękitne diody LED zapewnia
doskonałe oświetlenie zbiornika.System wentylatorów zintegrowanych w pokrywie gwarantuje skuteczne odprowadzanie nadmiaru ciepła eliminując efekt podnoszenia temperatury wody w zbiorniku, nawet podczas upałów. idealne do zakładania nanorafy zapewnia doskonałe warunki dla koralowców, skorupiaków i małych ryb estetyczne rozwiązania techniczne (całość wyposażenia ukryta w panelu i pokrywie) wyjątkowo silne oświetlenie (3 x T5 24W plus dioda LED) czasowy sterownik oświetlenia system wentylatorów odprowadzających nadmiar ciepła wydajny odpieniacz białek PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE. CZAS OCZEKIWANIA MIN. 14DNI.
| Nazwa produktu |
AQUAEL REEFMAX
|
| Kod produktu |
101895
|
| Wymiary (cm) |
60x40x45
|
| Oświetlenie (W) |
3 x 24 W
|
| Oświetlenie nocne |
LED
|
| Pojemność (l) |
105
|
| Filtracja i wydajność Skimmera |
505 l/h
|
| EAN |
5905546034470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101895 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101895 |
PatentoPet Smycz Anti - Bite (przeciw gryzieniu) niebieska regulowana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
Kostium dwuczęściowy Model Raisa VIII Black - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Grzebień przeciwpchelny dla psów i kotów 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2410 |
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-02 |
Stringi Model Charlize Black - Gorteks
- bawełniany klinek gwarantujący wygodę i komfort noszenia,
- był wykonany z koronki.
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |


_super_spirulina_forte_granulat.jpg)