| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bawełniania bluzka o prostym kroju MM2081 Sky Blue - Mira Mod
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Julitta thong White - Obsessive
Szczegóły stringów Julitta:
- wyjątkowo urocze połączenie siateczki, koronki i falbanki
- mała kokardka z przodu ? uroczy detal
- elastyczny paseczek z tyłu ? seksownie odsłonięte pośladki!
- figlarna kokarda nad pupą
- delikatny, rozciągliwy i dopasowujący się materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Dorota Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 68-72 cm | 81-83 cm |
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70A | 73-79 cm | 82-84 cm |
| 70B | 73-79 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-79 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-79 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-79 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Dolly Black - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Party 01 U Grafit/Yellow - Alles
Elastan 15 %
~Polamid 35 %
Polyester 35 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Biustonosz Kąpielowy Model SK-27 Morski - Ava
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Zielony |
Figi Model K379 Victoria Black - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ZOOLEK Aquaflora Micro 100ml/kompozycja 11 mikroelementów
Dawkowanie:
Zaleca się stosować raz w tygodniu 1 ml na 10 l wody (1 naciśnięcie dozownika)
i proporcjonalnie przy podmianach.
Pojemność: 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Rajstopy Klasyczne Model Klara 20 den Light Natural - Fiore
Eleganckie rajstopy z ozdobna częścią majteczkową.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin
- płaski szew
- niewidoczne wzmocnienie palców
Elastan 13 %
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Koszulowa sukienka z kapturem 220 Red - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 116 cm | 116 cm | 112 cm |
| M | 102 cm | 114 cm | 114 cm | 110 cm |
| S | 99 cm | 112 cm | 112 cm | 108 cm |
| XL | 102 cm | 118 cm | 118 cm | 114 cm |
| XXL | 102 cm | 126 cm | 126 cm | 122 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model MOE317 Fuksja - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 94 cm |
| M | 102 cm | 90 cm |
| S | 102 cm | 86 cm |
| XL | 102 cm | 98 cm |
| XXL | 102 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
ADIDAS ESSENTIAL FUN II W BB1527 Pomara?czowy - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Pomarańczowy |
Brit Training Snack Puppies - przysmaki treningowe dla szczeniąt 200 g
ZALETY :
- Smakowite
- Wspaniale motywujące
- zrównoważone kalorycznie
- wysoko przyswajalne
SKŁAD :
ryż, kurczak, syrop glukozowy, olej z łososia, hydrolizowana wątróbka z kurczaka, kolagen.
OPTYMALNA DAWKA DZIENNA :
31,2 KCAL = 4-20szt
1szt = 1,56 KCAL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Koszula Damska Model 384 Limonka - Figl
-Elegancka koszula damska.
- klasyczny kołnierzyk
- długi rękaw z możliwością podwinięcia na 3/4
- z przodu zapięcie na napy
- z przodu dwie kieszenie
- luźny, prosty krój
- koszula wykonana jest z gładkiej żorżety
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Koszula K36 Kratka/Navy blue - Nife
Obwód w biuście:S(36)-92,M(38)-96,L(40)-100,XL(42)-104,XXL(44)-108
Obwód w talii:S(36)-86,M(38)-90,L(40)-94,XL(42)-98,XXL(44)-102
Długość:S(36)-64,M(38)-64,L(40)-65,XL(42)-65,XXL(44)-66
Dł. zew. Rękawa:S(36)-64,M(38)-64,L(40)-65,XL(42)-65,XXL(44)-65
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Model Tatiana Red - DKaren
Kobieca koszulka Tatiana.
- miekkie miseczki
- wstawki z koronki w czarnym kolorze
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- satynowa kokardka
- koszulka wykonana jest z rozciągliwego, wiskozowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
Bodystocking Model F211 Black - Obsessive
Bodystocking, które rozpali Wasze zmysły!
- delikatny kwiatowy motyw
- góra zdobiona wstawkami nawiązującymi do gorsetu
- wzór z przodu w kształcie klepsydry optycznie wyszczupla talię
- dwa w jednym: top i pończochy połączone paskami
- kwiatowe zdobienie na udach
- miękka, elastyczna dzianina
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| S/M/L | 75-95 cm | 65-79 cm |
| XL/XXL | 105-115 cm | 79-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1882 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |


_spirulina_granulat.jpg)