| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Demi Oltremare M-347 Szafir - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 66-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XL/M | 83-85 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bateria Alkaliczna Energizer 9V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415417 |
Sukienka z długimi rękawami GR1264 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Amelie 7225 Polvere Blue - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
Kostium dwuczęściowy Marko Kostium Kąpielowy Betty M-179 Coral - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Olga White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Lupa Nagłowna (powiększenie 1,5x, 3x, 8,5x, 10x) + Podświetlenie LED itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734169716 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734169716 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140870 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140870 |
* Idealny do użycia w wodzie o temp. między 20-29st C
* bardzo dokładny, łatwy do odczytywania wyników, szybki i łatwy w użyciu.
* Bez zamaczania rąk, bardziej wytrzymały niż szkło.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
JEANSOWE SLIPONY DXY-1L.BL CNBDXY-1L.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Żakiet Model ZA113 Navy Paski - Lanti
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model K320 Ecru - Lenitif
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Satinia robe Black - Obsessive
Szlafrok Satinia ze szczegółami:
- uszyty z połyskującego materiału
- magnetyzujący, szary kolor
- wiązany szerokim paskiem łatwo rozpakować prezent!
- rękawki 3/4 z elegancką ozdobą z czarnej gipiury
- w komplecie stringi
- delikatna, miękka tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Połączenie bluzy ze spodniami.
Doskonale chroni przed chłodem podczas porannych i wieczornych spacerów.
Rozmiar 1
- B długość pleców 20-26 cm
- E obwód klatki 26-30 cm
- waga do 1,8 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Betty M-179 Violet - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 80-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
PROZOO Fine dog kostki mini york- mix smaków tuba 44szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8153 Black - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- lekko usztywniane miseczki
- dekolt wykończony jest kontrastową lamówką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu wiązanie
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- klasyczne figi
- przód w groszki
- tył jednolity
- z przodu kontrastowa lamówka
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- wzór w kontrastowe groszki
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |


_spirulina_granulat.jpg)