| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23483 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23483 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Gabi Black - Ewlon
Stylowy jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- sportowy krój
- usztywniane miseczki
- wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- wycięcie na plecach
- kostium w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Skarpetki wzorzyste Model Sol Code 692 Beige - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE186 Powder Pink - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 86 cm | 78 cm |
| M | 95 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 95 cm | 82 cm | 70 cm |
| XL | 96 cm | 88 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
8in1 Beef Delights Sticks - patyczki 3szt.
wyjątkowe, smakowite patyczki z mięsem wołowym owiniętym doskonałej jakości skórą,
trwałe, zaspokajają potrzebę żucia u psa.
Odpowiednie do codziennego podawania.
Opakowanie: 3szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T108856 |
| EAN | 4,05E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T108856 |
| EAN | 4,05E 12 |
Sukienka Model 83-2 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 68-72 cm |
| M | 88-92 cm | 68-72 cm |
| S | 84-88 cm | 66-70 cm |
| XL | 96-105 cm | 72-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model B033 Stracciatella - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model DP 1600-001 Black - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
Tablet do Nauki Angielskiego (różowy i niebieski).
Angielskiego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361888 |
Bluzka Model T149 Green - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 90 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 102 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Loya 10477 Pink - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Beth Royal Blue M-390 Szafir - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Miseczki usztywnione, tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach, niewyjmowane z modelu
Świetne kolory idealne na plażę
Modne paski przy dekolcie
Po środku biustonosza - broszka
Figi na podszewce, wiązane po bokach, z ozdobnymi kółeczkami w miejscu wiązań.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model BLU134 Parasolki Blue/White - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 60 cm | 90 cm |
| 36 | 60 cm | 94 cm |
| 38 | 60 cm | 98 cm |
| 40 | 61 cm | 102 cm |
| 42 | 61 cm | 106 cm |
| 44 | 61 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
ESPADRYLE NA PLATFORMIE Z KOKARDĄ 8195-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Firma Kong specjalizuje się w produkcji wytrzymałych i ciekawych zabawek dla domowych pupili. Cały sztab ludzi i zwierzaków sprawdziło te zabawki, świetnie się przy tym bawiąc. Wypróbuj produkty Kong, Twój psiak i Ty nie będziecie zawiedzeni! Rozmiar: Średnica 7,5 cm, dla psów o wadze od 13 do 30kg
Żadna zabawka nie jest niezniszczalna, dlatego nadzoruj jej stan i zadbaj o bezpieczeństwo podczas zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
SNEAKERSY DAMSKIE CZARNE NC158 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Zolux Miska metalowa z antypoślizgową podstawą 0,90 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 475 485 |
| EAN | 3 336024 754856 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 475 485 |
| EAN | 3 336024 754856 |
Kombinezon Damski Model 95-3 Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 104 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 112 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Megan 062 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sandał JAPONKI KLAPKI DAMSKIE NIEBIESKIE CK41P LT.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Statyw na Gitarę Akustyczną itd.
itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415744 |


_1426155375_akcesoria1.jpg)