| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Szorty Model Gretia shorties Black - Obsessive
Sprawdź szczegóły:
- eleganckie szorty wykonane z lekko połyskującej tkaniny
- błyszczące ćwieki pięknie zdobią przód i tył
- specjalnie zaprojektowane linie szycia i dodatkowy szew między pośladkami (ComfyCut ?
- komfort noszenia i świetny wygląd!)
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K405 Wzór 16 White - Katrus
- modna bluza damska
- z długim rękawem
- klasyczny fason
- wykonana z lekkiego materiału
- z przodu kolorowa grafika
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brooke Ginger M-462 Dark Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XL/M | 94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Surf-Bianco M-334 Blue/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby orzechowe dla królików
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- ziarna, owoce i orzechy są idealne do chrupania, bardzo smaczne i zdrowe
- kolby zawierają fosfor, wapń oraz niezbędne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10626 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10626 |
Chaba Szelki taśmowe regulowane okrągłe rozmiar 5 kolor Khaki
Szerokość taśmy 2 cm
Max.długość 65 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Brit Care Cat Cheeky I\'m Living Outdoor 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model MM 021-2 Navy - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 74 cm | 70 cm |
| M | 80 cm | 70 cm | 66 cm |
| S | 76 cm | 66 cm | 62 cm |
| XL | 88 cm | 76 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Dominika I Navy - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miękkie miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi z podwyższonym stanem
- po bokach wzorzyste wstawki
- tył jednolity
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | 38 | D |
| 38E | 95-100 cm | 85-90 cm | 38 | E |
| 38F | 95-100 cm | 90-95 cm | 38 | F |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | 40 | E |
| 40F | 101-108 cm | 90-95 cm | 40 | F |
| 40G | 101-108 cm | 95-100 cm | 40 | G |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 42F | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | F |
| 42G | 110-116 cm | 95-100 cm | 42 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Wesoła Karuzela Z Pozytywką - Pluszowe Misie
| Autko - lampkaTa karuzela to jeszcze więcej atrakcji dla malucha oraz wygody dla Ciebie, a to dzięki zaczepowi karuzeli, który może pełnić funkcję mini lampki nocnej. Autko-lampka sprawi, że w pokoiku nie będzie całkiem ciemno, a dziecko nie będzie miało kłopotu z zaśnięciem. Jako rodzic, z pewnością szybko odkryjesz, że dzięki koncentracji uwagi na kolorowej karuzeli oraz obecności światełka, maluszek nie jest kapryśny i marudny i o wiele szybciej zapada w słodki, spokojny sen. |
| Jakość i bezpieczeństwoW trosce o najmłodszych, zabawkę wykonano z wysokiej jakości, atestowanych materiałów. Karuzelę, pluszowe zawieszki oraz pozytywkę wykonano w miłych dla oka i uspokajających kolorach. Zabawka nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć. Pełne bezpieczeństwo użytkowania potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE. |
| Zawartość zestawu:interaktywna karuzela z pozytywką i zabawkami oraz lampkąoryginalne, ładne opakowane |
| opakowanie: | 48,5 x 30 x 7 cm |
| pluszowe misie: | ok. 10,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | XH001-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | XH001-02 |
Dolina Noteci Premium Pstrąg 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Figi Model VF-115 Tiul Coral - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Beretta 92F ASG PRESTIGE na Kule 6mm (sprężynowa).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4715967958017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4715967958017 |
Sweter Narzutka model 30041C Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 6 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
Zawartość zestawu:samochód RCpilot ładowarka sieciowaakumulatororyginalne, nowe opakowanieParametry:
| Wymiary opakowania: | ok. 33 x 20cm |
| Wymiary modelu: | ok. 23,5 x 15cm |
| Skala modelu: | 1:16 |
| Kierunki jazdy: | 4 – przód/tył, lewo/prawo |
| Pilot: | bezprzewodowy |
| Częstotliwość pilota: | 27 MHz, 40MHz |
| Zasięg pilota: | 60 m |
| Maks prędkość: | 15-20km/h |
| Czas ładowania: | 4h |
| Pakiet: | Ni-cd 3,6V 700mAh |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-932 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-932 |
Bokserki Model Chilli 010/47 Gift Box Navy - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Biustonosz Soft Model K069 Chantill Ecru - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 65M | 63-67 cm | 101-103 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 70M | 68-72 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka z ozdobną klapą po lewej stronie B84 Wzór - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
Koszulka damska PRO I Thermo Line
Koszulka damska czarna
SILVER+ THERMOline
-
- 95%poliester
- 5%elastan
- 95%poliester
gramatura: 170g/m²
Dzianina drapana od środka. Jest niezwykle miękka i elastyczna, przyjemna w dotyku i tak wygodna jak druga skóra
- odprowadzenie wilgoci
- szybkie schnięcie
- łatwa pielęgnacja
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Equestrian RED - do Koni (13-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160006905 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160006905 |

