Cechy:
- kosteczki wapniowe
- suszone mięso z piersi kaczki
- zawartość mięsa min. 70%
- bez dodatku cukru, sztucznych substancji zapachowych, smakowych oraz środków konserwujących
- z niską zawartością tłuszczu (Light)
Opakowanie 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31538 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31538 |
Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej budce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan w rozmiarze XL możesz łatwo złożyć i zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w miejscu noclegu.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 45 cm.
Waga ok 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-bezy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-bezy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Laura Grey Melange - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 90-98 cm | 82-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Spodnie Dresowe Model MOE208 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 108 cm | 76 cm |
| M | 105 cm | 104 cm | 72 cm |
| S | 104 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 112 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 110 cm |
| M | 62 cm | 102 cm |
| S | 60 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077415478 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077415478 |
TopHeli TH6200-40 6020-40 - Mocowanie Łopat Górnych Oraz Dolnych KPL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-40 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-40 |
Bluzka Model S028 Model 3 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 55 cm | 92 cm |
| S | 54 cm | 88 cm |
| XL | 55 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Versele Laga Nature Sticks Flower Salad-Herbivores-kolby z kwiatami sałaty dla królików i gryzoni 80
dla wszystkich gryzoni i królików z dodatkiem kwiatów sałaty i ziół. Stanowią doskonałe
uzupełnienie codziennej diety w niezbędne witaminy i składniki odżywcze.
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu
otwarcia opakowania.
Skład: zboża, nasiona, warzywa, cukry (miód 3,2%), zioła, kwiat chabru, kwiat nagietka,
oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462086 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462086 |
Samochodowy Uchwyt na Okulary.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752365902 |
Koszula Damska Model K428 Wzór 51 Pink - Katrus
- modna koszula damska
- długim rękawem
- zapinana z przodu na napki
- wykonana z pięknej wzorzystej dzianiny w urocze piórka
- doskonała propozycja w komplecie ze spódnicą bądź spodniami
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Model Shana Black/Red/White - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Ramona Black/Red - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
Stefanplast Toaleta / Kuweta kryta CATHY z filtrem biało-fuksja
Wyposażona jest w filtr węglowy oraz drzwi. Wysoki brzeg zapobiega wydobywaniu się żwirku na zewnątrz.
Wymiary:
Długość: 56 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97549 |
| EAN | 8003507975491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97549 |
| EAN | 8003507975491 |
Świetne, sportowe spodnie typu legginsy z rozcięciem na dole. Długość spodni lekko poniżej kolan.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,magenta |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,magenta |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Czarny
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501412 |
Sukienka Plażow Spódnica MOdel Mila Uniform-Petunia M-334 Navy/Malina - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Sandał KLAPKI KORKOWE CZARNE 218-10 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Body Model K110 Black - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 104 cm |
| M | 64 cm | 96 cm |
| S | 64 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |


_premio_duckies.jpeg)