Pojemność 90 ml
Wysokość 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5425 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5425 |
MJX X901 Elektronika Płytka Główna PCB x901-06
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-06 |
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model VT058 Brown - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Profesjonalne Kajdanki Łańcuszkowe, Stalowe, Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415121 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 036 BS Black - Gaia
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Teleskop Astronomiczny + Mikroskop.
kszeniu 50x i Średnicy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 046162092125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 046162092125 |
Kombinezon Damski Model MOE319 Grey - Moe
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 147 cm | 76 cm |
| M | 143 cm | 72 cm |
| S | 140 cm | 68 cm |
| XL | 151 cm | 80 cm |
| XXL | 155 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE OBUWIE NA OBCASIE P-6345G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model A198 Grafit - awama
- elegancka sukienka
- rozkloszowany fason
- dekolt wykończony golfem
- sukienka z długim rękawem
- świetna propozycja na co dzień
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Spodnie dresowe MOE055 Blue - Moe
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 28 cm | 52 cm | 36 cm |
| M | 97 cm | 27 cm | 50 cm | 34 cm |
| S | 96 cm | 26 cm | 48 cm | 32 cm |
| XL | 99 cm | 28 cm | 54 cm | 38 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Smar sylikonowy do konserwacji uszczelek i elementów ruchomych
wloty i wyloty zaworów kulowych i innych
wszystkie plastikowe części ruchome , prowadnice
również wygodne do smarowania ruchomych części w pokrywie akwarium i drzwiczek w szafce akwarium
całkowicie bezpieczny dla flory i fauny wodnej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
Kąpielówki Model Jason2 M-108 Black/Red - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S114 Model 1 - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 115 cm | 100 cm | 98 cm | 66-88 cm |
| M | 114.5 cm | 96 cm | 94 cm | 62-84 cm |
| S | 114 cm | 92 cm | 90 cm | 58-80 cm |
| XL | 115.5 cm | 104 cm | 102 cm | 70-92 cm |
| XXL | 116 cm | 108 cm | 106 cm | 74-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Hot Spice M-391 Orange - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
TOREBKA DAMSKA 2 W 1 GRANATOWA TB-S-2 GRANATOWA - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica Model Luna Black - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 153-1 Pastel Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 98 cm | 88 cm | 68 cm |
| S | 94 cm | 84 cm | 64 cm |
| XL | 106 cm | 96 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model B010 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Marko Kostium Kąpielowy Martina M-178 Coral - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |


_d8f33361b06f7885f8ddadc4975e438_3464.jpg)