| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6065 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6065 |
Cazo Legowisko Outdoor Maxy 85 x 65 cm czarne
Wymiary: 85 cm x 65 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1700/B |
| EAN | 5907996033898 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1700/B |
| EAN | 5907996033898 |
Brit Let\'s Bite Dog Duck Breast 80g- Naturalne przysmaki dla psa o smaku kaczki
Mięso z kaczki wzbogacone witaminami A i B2
Doskonałe jako nagroda
Strunowe zamknięcie pozwala dlugo zachować świeżość i wspaniały aromat przysmaków
Skład: Mięso z kaczki (100%) Analiza: Białko 69%, Włókno surowe 0,5%, Tłuszcz 4%, Wilgotność 20%, Popiół 4,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Bluzka Model L025 Black - Lou-Lou
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 92 cm |
| 38 | 63 cm | 96 cm |
| 40 | 64 cm | 100 cm |
| 42 | 65 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
Niemiecki Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z XVIIw. - Złoty.
Skałkowego z XVII wieku - Złoty.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1677 |
Body Model BDV 094 Black - Vestiva
Polyester 23 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Frivolla set Black - Obsessive
Poznaj wyjątkowy zestaw:
- niesamowity, 4-częściowy komplet
- delikatny, koronkowy biustonosz subtelnie podkreślone krągłości
- kilkustopniowe zapięcie i regulowane ramiączka w biustonoszu rewelacyjne dopasowanie
- imponująca kombinacja gumeczek na dekolcie
- koronkowy pas z pionowymi fiszbinami i kilkustopniowym zapięciem seksownie wyeksponowana talia!
- regulowany pas do pończoch z zalotnym paseczkiem wokół bioder
- w komplecie koronkowe stringi
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Claudia Primula M-452 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
HALKA CORDOBA (satyna) czarny - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 70 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 70 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 70 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 70 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 70 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| XXXL | 70 cm | 116-120 cm | 110-114 cm | 90-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Minecraft One More Block T-Shirt
Szorty Model 175 Black - Gabidar
Kobiece szorty.
- wykonane z ażurowej siateczki i kuszącej koronki
- w tyle subtelna łezka i kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Kornelia Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sukienka camomile S14D Szary - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 95 cm | 84 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 94 cm | 80 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 97 cm | 92 cm | 92 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal -kwiatowy 3,8l.
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości
Żwirek ten ma apach kwiatowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Applaws Pierś z kurczaka puszka 156g
Składniki: Kurczak 75%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
GF But na chorą łapę softshell niebieski WET/B71/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model VT062 Brown - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Inter-Zoo Klatka dla królika Królik 60 59 x 36 x 31 cm.
Wyposażenie: karmnik na sianko
Wymairy: 59x36x31 cm, odstęp między prętami: 20mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G071 |
Spodnie Damskie Model M556 Grey - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |


_6065.jpg)