- z plastiku
- nie ślizga się
- zaprojektowana przez księżniczkę Maję von Hohenzollern
- wymiary 44 x 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24785 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24785 |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Kosz sprzęgłowy WOM PTO sprzęgła przekaźnika 0.010.9111.4/90, 0.008.4043.5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.010.9111.4/90, 0.008.4043.5 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.010.9111.4/90, 0.008.4043.5 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
~Poliuretan 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
PETSHINE - CLOREXIDINA chusteczki antyseptyczne do pielęgnacji kota/psa
Zastosowanie tradycyjnych chusteczek higienicznych dla ludzi może spowodować zatrucie organizmu kota na skutek zawartach w nich środków chemicznych. Dzięki unikalnej formule zastosowanej w produktach Petshine, można bez stresu dla zwierzęcia wykonać zabieg czyszczenia sierści bez zbędnego, tradycyjnego mycia w wodzie z szamponem. Uzyskane efekty są porównywalne do metody tradycyjnej, przy czym pozostawiamy zdrowie swoje i kota w identycznym stanie jak przed kompielą. Użyte do nasączenia chusteczki płyny są niezwykle delikane i neutralne dla kota (PH 5,5), dzięki zastosowaniu dodatku chloroheksydyny mają silne działanie antyseptyczne. Można stosować je także dla zwierząt z alergiami skórnymi.
- szczególnie polecane do miejsc wrażliwych i delikatnych.
Posiada zabezpieczenie przed wysychaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04235 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04235 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - SHOW SHELTER - SMOKE
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Kod producenta | 2271 |
| EAN | 811321013934 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Kod producenta | 2271 |
| EAN | 811321013934 |
Luneta Celownicza Walther 3-9x40 + Montaż + Podświetl..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412402 |
Biustonosz Soft Biustonosz push-up VESTA White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M536 Wzór 62 - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Lara Adult Urinary Care - karma dla kotów dorosłych z ochroną dróg moczowych 350g
potrzebne po kastracji, a przy tym jest bardzo smakowita i chętnie jedzona.
- Regularne podawanie karmy zapobiega tworzeniu się kamieni i złogów w przewodach moczowych.
- Karma o obniżonym pH.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 25%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, owoce ( żurawina 4%), minerały, produkty pochodzenia roślinnego,
drożdże.
Analiza chemiczna: białko surowe 28%, tłuszcz surowy 14%, włókno surowe 1,5%,
popiół surowy 8,5%, wapń 0,8%, fosfor 0,7%, sód 1,2%, magnez 0,08%, tauryna 0,7%.
Dawkowanie: wg załączonej tabeli.
Należy zapewnić kotu nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441074 |
Spodnie Damskie Model VT045 Beige - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
KOREK WLEWU PALIWA CASE JX 85702172
Numery do celów porównawczych:
85702172
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 54/105-45 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 54/105-45 |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR FIOLETOWE NB176 L.PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka z dżerseju GR1075 Mint - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
MikroKamera Bezprzew.+ 4-kanał. Odbiornik do 300m+DVR/USB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344693 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Czółenka Model M246 Red - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Keylogger (USB) do Monitoringu Komputera Stacjonarn. PC.
z
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415225 |
Koszulka nocna Koszulka Nancy PK07 Powder Pink - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 96 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 92 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 86 cm | 88 cm | 88 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Polyester 16 %
wełna 8 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |


_24785.jpg)