- z plastiku
- nie ślizga się
- wymiary 44 x 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24547 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24547 |
Sukienka Model M566 Red - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model VF-232 Bordo - Vena
75% poliamid, 15% elastan, 5% poliester, 5% bawełna
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-112 cm |
| M | 92-102 cm |
| XL | 112-122 cm |
| XXL | 122-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Bluza Damsk Model D7 Navy/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 89.5/53,5 cm | 86 cm | 78 cm |
| 36 | 90/54 cm | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 90.5/54.5 cm | 98 cm | 90 cm |
| 40 | 91/55 cm | 104 cm | 96 cm |
| 42 | 91.5/55.5 cm | 110 cm | 102 cm |
| 44 | 92/56 cm | 116 cm | 108 cm |
| 46 | 92.5/56.5 cm | 122 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
Vitapol Pokarm Premium dla myszy i myszoskoczków 800g.
Ilość zbóż została zmniejszona na rzecz różnego rodzaju granulatów i witaminizowanych ekstrudatów.
Ich różnorodność zapewnia dostęp do szerokiej gamy: składników pokarmowych, witamin, minerałów.
Wszystko to wzbogacone mysim przysmakiem czyli żółtym serem.
Pokarm z dodatkiem najlepszej jakości: warzyw (m.in. burak, marchew, pietruszka, koper), owoców (m.in. jabłko, jagoda).
Jagody zawierają garbniki, kwasy organiczne, pektyny, sporo witamin z grupy B, A, C oraz dużo składników mineralnych: wapnia, potasu, magnezu, fosforu i żelaza.
Działają przeciwbiegunkowo i obniżają poziom złego cholesterolu we krwi.
Groszek to źródło wartościowego białka roślinnego, a marchew i burak licznych witamin i karotenów.
Płatki róży witaminizują i wzmacniają organizm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-0142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-0142 |
MJX X901 Śmigło Lewe Łopata x901-04
MJX X901 Śmigło Lewe Łopata x901-04Oryginalna część zamienna do drona X901.Cena dotyczy 1szt śmigła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bazyl |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bazyl |
Sandał Japonki Model KBLS-76 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Połączenie bluzy ze spodniami.
Doskonale chroni przed chłodem podczas porannych i wieczornych spacerów.
Rozmiar 2
- B długość pleców 24-30 cm
- E obwód klatki 30-34 cm
- waga do 2,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Natal 10528 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| 48 | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eco-La White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Sarah Green M-494 Green - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z biustonoszem w kwiaty- wygląda słodko, romantycznie i bardzo kobieco
- miseczki usztywniane, profilowane i z dużym efektem push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- posiada fiszbiny (dolne i boczne), które potęgują efekt modelowania biustu
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi wiązane po bokach bioder
- gładkie, typu biodrówki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Płaszcz Damski Model M551 Wzór 69 - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Spódnica w formie ołówka MM5008 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Pokarm dla dużych papug 25kg.
Analiza: białko roślinne 14,8%,włókno 5,4%, tłuszcz roślinny 12,1 % , węglowodany 6,5 %, popiół 4,4%, witaminy A,D3,C,E,B2,B12, glukoza 0%, sacharoza 0%, proteiny mleka 0%, tłuszcz mleka 0%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
AQUA EL Pokrywa akwariowa owal.IPX7 PAP 2x36W 150x50cm
Ogromnym udogodnieniem dla użytkownika pokryw CLASSIC jest zaprojektowany specjalnie dla nich opatentowany system otwierania ?SmartOpen?. Opiera się on tylko na specjalnie ukształtowanych wypustkach na tylnej krawędzi pokrywy i pozwala na jej swobodne zawieszanie bezpośrednio na szybie zbiornika bez konieczności stosowania zawiasów, podpórek ani innych niewygodnych i uciążliwych dodatków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103193 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103193 |
| EAN | 5,90555E 12 |
TETRA TH Aquarium Thermometer TH 35 - termometr samoprzylepny
Cechy:
? wysoka jakość materiału
? 2 zakresy temperatur 20-35c
? wynik dokładny i łatwy do odczytania
? prosty montaż na zewnętrznej stronie akwarium
? szeroki zakres pomiaru
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753686 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T753686 |
Sukienka Model Zara Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Ilaris Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Luneta Celownicza 4x20 z Montażem.
Wiatrówek Karabinków i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414965 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414965 |


_24547.jpg)